Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > técnico medio en contabilidad/técnica media en contabilidad > šifra Dm: J017100 – Samostojni Strokovni Delavec Vii/1 V Finančno Računovodski Službi - M/ž

ŠIFRA DM: J017100 – SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/1 V FINANČNO RAČUNOVODSKI SLUŽBI - M/Ž

Vacante en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de técnico medio en contabilidad/técnica media en contabilidad

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › técnico medio en contabilidad/técnica media en contabilidad.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za finančne, statistične in računovodske, zavarovalniške izračune in prikaze ipd › Knjigovodje/knjigovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC ZA RAČUNOVODSKE IZRAČUNE IN PRIKAZE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KONTIRANJE IN KNJIŽENJE POSLOVNIH DOGODKOV TER KNJIGOVODSKIH LISTINVODENJE IN KONTROLIRANJE POMOŽNE KNJIGE TER ANALITIČNE EVIDENCEOBRAČUNAVANJE PLAČ IN HONORARJEV TER DRUGIH PREJEMKOVVODENJE SALDAKONTOV, USKLAJEVANJE TERJATEV IN OBVEZNOSTI TER IZVAJANJE IZTERJAVVODENJE REGISTRA OSNOVNIH SREDSTEVSODELOVANJE PRI PRIPRAVI PODATKOV ZA IZVAJANJE LETNEGA POPISA TER ZAKLJUČNEGA RAČUNAVODENJE ANALITIČNE EVIDENCE PO STROŠKOVNIH MESTIHVODENJE PREDPISANE DAVČNE KNJIGE IN EVIDENCE TER OBRAČUNAVANJE DDV V SKLADU Z ZAKONSKIMI PREDPISIVODENJE IN IZVAJANJE PLAČILNEGA PROMETA V DOMAČEM TER TUJIH PLAČILNIH SISTEMIH TER S PLAČILNIMI KARTICAMIUREJANJE CENIKOV IN ŠIFRANTOV V POSLOVNO-INFORMACIJSKEM SISTEMU IZSTAVLJANJE IN LIKVIDIRANJE RAČUNOVOBRAČUNAVANJE POTNIH NALOGOV TER DRUGIH ZAHTEVKOV FIZIČNIH OSEBKONTROLIRANJE RAČUNOV KUPLJENEGA MATERIALA IN NAROČENEGA DELAPRIPRAVLJANJE PODATKOV TER IZDELOVANJE RAZNIH POROČIL ZA NOTRANJE IN ZUNANJE UPORABNIKETEKOČE SPREMLJANJE IN IZVAJANJE ZAKONODAJE NA SVOJEM PODROČJU DELA...

VEČ O DELU IN NALOGAH SI KANDIDATI LAHKO PREBEREJO NA SPLETNI STRANI UL: HTTPS://WWW.UNI-LJ.SI/AKTUALNO/PROSTA_DELOVNA_MESTA/,

Pisne vloge z navedbo prostega delovnega mesta in registrsko številko prijave ZRSZ v razpisnem roku pošljite na elektronski naslov: razpisfmf.uni-lj.si . K vlogi obvezno priložite dokazila o izpolnjevanju pogojev (življenjepis z navedenimi delovnimi izkušnjami ter dokazilo o ustrezni izobrazbi).

Univerza v Ljubljani spodbuja enakost spolov pri zaposlovanju in delu. Pogodba o zaposlitvi se lahko sklene le s kandidatom, ki izpolnjuje pogoje za zasedbo delovnega mesta.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO, Jadranska ulica 19 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Other
Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE11387.

Ver las 111 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › técnico medio en contabilidad/técnica media en contabilidad ofertadas.