Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental > Zdravstveni/a Radnik/ca U Zdravstvenom Zavodu - Diplomirani/a Sanitarni/a Inženjer/ka / Magistar/a Sanitarnog Inženjerstva-pripravnik / Ca

ZDRAVSTVENI/A RADNIK/CA U ZDRAVSTVENOM ZAVODU - DIPLOMIRANI/A SANITARNI/A INŽENJER/KA / MAGISTAR/A SANITARNOG INŽENJERSTVA-PRIPRAVNIK / CA

Trabajar en Croacia de Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Environmental and occupational health and hygiene professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opći uvjeti:

• stručna sprema – VSS dipl. san. ing./mag. san. ing.

Posebni uvjeti:

• osoba prijavljena u evidenciji nezaposlenih pri Hrvatskom Zavodu za zapošljavanje

  • bez evidentiranog radnog staža u struci

Uz prijavu obavezno priložiti:

• vlastoručno potpisanu zamolbu,

• životopis,

• dokaz o hrvatskom državljanstvu (važeća iskaznica, putovnica, vojna iskaznica ili domovnica) ili elektronički zapis iz knjige državljana- (preslik),

• dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslik diplome ili svjedodžbe),

• uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od mjesec dana (preslik),

• elektronički zapis o radnom stažu u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji (ne stariji od dana objave natječaja)

  • potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti (ne stariju od 30 dana)

    Rok za podnošenje prijava s prilozima i dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja je 8 dana od dana objave natječaja/oglasa u Narodnim novinama. Prijave se podnose u zatvorenoj kuverti, preporučeno poštom, na adresu Zavod za javno zdravstvo Ličko-senjske županije, Gospić, Senjskih žrtava 2, s naznakom »Za natječaj pod točkom ___« ili osobno u tajništvo Zavoda, Senjskih žrtava 2, Gospić, II. kat, tajništvo , do kraja uredovnog radnog vremena. U slučaju prijave na više radnih mjesta iste se podnose zasebno.

    Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune ili nepravovremene prijave te osobe čija prijava ne ispunjava formalne uvjete natječaja ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.

    Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine br. 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

    Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve potrebne dokument.

    Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema čl. 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/2017, 98/19 i 84/2021), čl. 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19) i čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužan je u prijavi za javni natječaj pozvati se na pravo prednosti te ima pravo prednosti u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema čl. 103. st. 1. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/2017, 98/19 i 84/2021) dužni su uz prijavu za natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja priložiti sve dokaze svu dokumentaciju propisanu čl. 103.st.1. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/2017, 98/19 i 84/2021), a koji se mogu naći i na poveznici https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf.

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužni su uz prijavu za natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

    Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21) dužni su se pozvati na pravo prednosti te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze iz čl. 49. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21) a koji se mogu naći na poveznici https://branitelji.gov.hr/UserDocsImagesv/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf.

    Zavod za javno zdravstvo Ličko-senjske županije zadržava pravo moguće provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, kao i poništenja natječaja. U slučaju provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata, poziv kandidatima za provjeru stručnih i radnih sposobnosti, kao i sve obavijesti o tijeku natječaja i rezultati natječaja bit će objavljeni na web-stranici www.zzjzlsz.hr, te kandidati neće biti pojedinačno pisano obavještavani.

    Vrijeme održavanja stručnih i radnih sposobnosti bit će objavljeno na web-stranici najmanje pet dana prije provjere.

    Kandidat koji ne pristupi provjeri stručnih i radnih sposobnosti na temelju poziva objavljenog na web-stranici, smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na natječaj.

    Zavod dostavljene podatke kandidata obrađuje u skladu s odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podataka. Dostavljeni podaci obrađivat će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa i u druge svrhe se neće koristiti.

    Rezultati natječaja objavit će se na web-stranici https://zzjzlsz.hr/dokumenti/natjecaji/ u roku od 30 dana od završetka natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO ŽUPANIJE LIČKO - SENJSKE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Senjskih žrtava 2, 53000 Gospić

Zamolba: Senjskih žrtava 2, 53000 Gospić

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2480209.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental ofertadas.