Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Zdravstveni/a Voditelj/ica

ZDRAVSTVENI/A VODITELJ/ICA. Croacia

Ofertas de empleo de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97,107/07, 94/13 , 98/19 i 57/22) u daljnjem tekstu: Zakon) i Odluke ravnateljice Vrtića raspisuje se

POTREBA

za obavljanje poslova radnog mjesta

MEDICINSKA SESTRA – ZDRAVSTVENA VODITELJICA/ELJ 1 izvršitelj/Iica na određeno puno radno vrijeme.

UVJETI:

Prema članku 24. i 25. Zakona , Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine, broj 133/97 i 4/98) i Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Zvončić.

Poslove medicinske sestre može obavljati osoba koja je završila preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij sestrinstva, odnosno studij kojim je stečena viša stručna sprema u djelatnosti sestrinstva u skladu s ranijim propisima, kao i osoba koja je završila sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij sestrinstva.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu (1.) potrebno je priložiti slijedeće dokumente u preslici:

2. Životopis

3. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

4. Elektronički zapis radno-pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ne starije od datuma objave natječaja,

5. Dokaz o državljanstvu,

6. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak iz članka 25. stavak 2. Zakona .

7. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak prema članku 25. stavak 4. Zakona .

Kandidat predložen za izbor, ako nema utvrđenu zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova, bit će upućen na zdravstveni pregled radi utvrđivanja zdravstvene sposobnosti

U skladu s člankom 13. stavak 3. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“, broj 82/08, 69/17) prijaviti se mogu kandidati oba spola. Izrazi iz teksta natječaja rodnog značenja koriste se neutralno i jednako su primjenjivi na muški i ženski rod

Pozivamo kandidate iz članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihove obitelji (Narodne novine 121/17,98/19,84/21), koji prilikom zapošljavanja ostvaruju prednost pod jednakim uvjetima, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo i da pored dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja, dostave sve potvrde iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihove obitelji(NN 121/17,98/19,84/2021) potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja :

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju potražiti na sljedećoj poveznici:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj 157/13, 152/14, 39/18,NN 32/2020), dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i, uz ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja, priložiti dokaz o invaliditetu sukladno članku 9. stavak 2. i stavak 3. odnosno dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca (pravni akt o prestanku radnog odnosa: odluka, obavijest, sporazum), sukladno stavku 18. i stavku 19. ovog zakona.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata(NN 84/2021) uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49.st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

U skladu sa Uredbom EU 20167679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17.04.2016. te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Prijave s traženom dokumentacijom, potrebno je dostaviti poštom ili osobno na adresu:

DJEČJI VRTIĆ ZVONČIĆ

10000 Zagreb, Hanamanova 3a,kao i na mail:vrtic.zvonciczagreb.hr.

Prijave koje su nepotpune, nepravodobne i dostavljene elektronskom poštom neće se razmatrati.

Potreba za radnikom objavljuje se na mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavanje, web stranici vrtića i oglasnim pločama.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatu odabira kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke na web stranici: www.vrtic-zvoncic.zagreb.hr

NAPOMENA: Zasnivanje radnog odnosa odlukom ravnatelja zbog hitnosti radnog procesa.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić Zvončić.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Zagreb, Hanamanova 3a

Zamolba: Zagreb, Hanamanova 3a

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2446632.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.