Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Všeobecná/ý Zdravotní Sestra/bratr, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Ofertas de empleo en República Checa (Pardubický kraj) de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales

Všeobecná/ý Zdravotní Sestra/bratr, Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti zdravotnictví › Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví › Specialisté v oblasti ošetřovatelství.

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADAVKY: SZS, VZS, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praxe u lůžka výhodou, schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu klienta, profesionální přístup k plnění úkolů, vstřícný přístup k pacientům/klientům - vysoká míra empatie, schopnost pracovat v týmu. Vedení ošetřovatelské péče v elektronické podobě - zaučíme. Ve směnách vždy se zapracovanou zdravotní sestrou.

NABÍZÍME: Nástup dle dohody. Bonusy: Příplatky za práci o víkendu, svátky. Dovolená dle aktuálního ZP, možnost stabilního zaměstnání - v případě oboustranného zájmu možnost přejít na klasický pracovní úvazek, příspěvková organizace zaručuje stabilní růst platů dle státních tabulek; pracovní oděv, obuv

KONTAKT: e-mailem, telefonicky PO-PÁ 8.00-14.00 hod, pro osobní kontakt nutno dohodnout schůzku

Región: Pardubický kraj.

Ver 48 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: Centrum sociální pomoci města Litomyšl.

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Alena Fiedlerová, ředitelka. Tel.: +420 602 520 707. E-mail: reditelcsplitomysl.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 520 707
  • Correo electrónico: reditelcsplitomysl.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28613880718.

Ver las 406 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.