Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Conductores de automóviles, taxis y camionetas > Vozač/vozačica Vozila Sanitetskog Prijevoza

VOZAČ/VOZAČICA VOZILA SANITETSKOG PRIJEVOZA. Croacia

Vacante en Croacia de Conductores de automóviles, taxis y camionetas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas.

Traducción de la profesión: Plant and machine operators and assemblers › Drivers and mobile plant operators › Car, van and motorcycle drivers › Car, taxi and van drivers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 31. Statuta Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije (KLASA: 011-02/23-01/03, URBROJ: 2137-89-23-01) od 17. kolovoza 2023. godine i članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“ broj 56/22.), Pravilnika o raspisivanju i provedbi javnog natječaja u Zavodu za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije za radno mjesto medicinska sestra/tehničar (KLASA: 003-03/14-01/01, URBROJ: 2137-89-14-03) od 06. svibnja 2014. godine, II. izmjena i dopuna (KLASA: 003-03/23-01/04, URBROJ: 2137-89-23-02) od 04. srpnja 2023. godine, Pravilnika o raspisivanju i provedbi javnog natječaja u Zavodu za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije za radno mjesto vozača sanitetskog prijevoza (KLASA: 003-03/17-01/01, URBROJ: 2137-89-17-01) od 02. siječnja 2017. godine, III. izmjena i dopuna Pravilnika o raspisivanju i provedbi javnog natječaja u Zavodu za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije za radno mjesto vozača sanitetskog prijevoza (KLASA: 003-03/23-01/04, URBROJ: 2137-89-23-05) od 3. srpnja 2023. godine, ravnateljica Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije Zlatica Kučko Gudelj, dipl.iur. raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za prijem radnika u radni odnos:

2. Vozač/ica sanitetskog prijevoza (SSS) – jedan (1) izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme u Središnjici Koprivnica, zamjena za bolovanje

Kandidat/kandidatkinja pod točkom 2. treba ispunjavati slijedeće uvjete:

  • Srednja škola prometnog usmjerenja,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • 1 godina radnog iskustva vozača/icena istim ili sličnim poslovima.

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidat/kandidatkinja pod točkom 1. dužan/na je priložiti:

  • zamolbu
  • životopis
  • završnu svjedodžbu– preslika,
  • vozačku dozvolu (preslika s obje strane),
  • uvjerenje o nekažnjavanju – original (ne starije od 6 mjeseci),
  • potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,
  • dokaz o ispunjavanju radnog iskustva na poslovima vozača/ice na istim ili sličnim poslovima (sanitetski prijevoz ili hitna medicinska pomoć)

S kandidatima koji zadovoljavaju uvjete natječaja pod točkom 1. provest će se selekcijski postupak:

  • pismeno testiranje
  • intervju

Rok za podnošenje ponude je 8 dana od objave natječaja u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Ukoliko se za raspisano radno mjesto ne javi niti jedan kandidat, Natječaj ostaje otvoren do popunjavanja radnog mjesta.

Ponude se podnose na adresu: Zavod za hitnu medicinu Koprivničko–križevačke županije Trg dr. T. Bardeka 10, 48000 Koprivnica, sa naznakom ”za natječaj”, osobno ili poštom.

Nepotpune ili zakašnjele prijave neće se razmatrati.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju dužan/a je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i oglasa te ostalu dokumentaciju navedenu u članku 103. Zakona o hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji.

Zavod za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije zadržava pravo provjere stručnih i radnih sposobnosti kandidata kao i poništenje natječaja.

Kandidat/kinja koji ne pristupi na intervju smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na javni natječaj.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web-stranici Zavoda te kandidati/kinje neće biti pojedinačno pisano obavještavani.

Za dodatne informacije obratiti se na broj telefona 099/2707-512.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVOD ZA HITNU MEDICINU KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg Dr. T.Bardeka 10, Koprivnica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2476108.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.