Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > analista de sistemas de TIC > Vodja Poslovnega Razvoja In It Projektov - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Vacante en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de analista de sistemas de TIC

Vodja Poslovnega Razvoja In It Projektov - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › analista de sistemas de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Sistemski analitiki/sistemske analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:

SISTEMSKI ANALITIK, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, RAZVOJ, IMPLEMENTACIJA IN VZDRŽEVANJE PROGRAMSKE OPREME ZA EKO KMETOVANJE IN EKO TURIZEM, RAZVOJ IN PODPORA TEHNOLOŠKIH PROCESOV ZA AVTOMATIZACIJO POSLOVNIH PROCESOV, AVTOMATIZACIJA IN PODPORA PISARNE DELODAJALCA (POSTAVITEV OMREŽIJ, STREŽNIKOV IPD.), IZDELAVA IN PODPORA SPLETNIH STRANI IN SPLETNIH TRGOVIN, IZDELAVA BAZ PODATKOV, ANALIZA IN RAZVOJ ONTOLOŠKIH PLATFORM, POZNAVANJE METODOLOGIJ IN ZNANJE JEZIKOV RDF, RDFS, OWL. ZAHTEVANE SO PRAKTIČNE IZKUŠNJE PRI VODENJU EKOLOŠKEGA KMETOVANJA IN DELU S KMETIJSKO MEHANIZACIJO. ZAHTEVANO JE TEKOČE ZNANJE RUSKEGA JEZIKA IN DOBRO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA., Vodja poslovnega razvoja in IT projektov. 2511 (vodja IT projektov). Razvoj, implementacija in vzdrževanje programske opreme za eko kmetovanje in eko turizem, razvoj in podpora tehnoloških procesov za avtomatizacijo poslovnih

procesov, avtomatizacija in podpora pisarne delodajalca (postavitev omrežij, strežnikov ipd.), izdelava in podpora spletnih strani in spletnih trgovin, izdelava baz

podatkov, analiza in razvoj ontoloških platform, poznavanje metodologij in znanje jezikov RDF, RDFS, OWL. Zahtevane so praktične izkušnje pri vodenju ekološkega

kmetovanja in delu s kmetijsko mehanizacijo. Zahtevano je tekoče znanje ruskega jezika in dobro znanje angleškega jezika.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1222 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 18 años.

Empleador: P40B, oddajanje nepremičnin, d.o.o., Preserje 40 B, 1352 PRESERJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SAMOYLOVA ANNA
Contact Phone: 040 169 838
Contact Email: p40b.doogmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF42847.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › analista de sistemas de TIC ofertadas.