Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > inspector de salud y seguridad en el transporte/inspectora de salud y seguridad en el transporte > Vodja Poslovne Enote Nova Gorica - M/ž

Trabajar en Goriška (Eslovenia) de inspector de salud y seguridad en el transporte/inspectora de salud y seguridad en el transporte

Vodja Poslovne Enote Nova Gorica - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Inspectores de la salud laboral, medioambiental y afines › inspector de salud y seguridad en el transporte/inspectora de salud y seguridad en el transporte.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu › Drugi tehniki/druge tehtnice, drugi asistenti/druge asistentke v zdravstvu › Inšpektorji/inšpektorice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za okoljsko zdravstvo, higieno, zdravstvo pri delu.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROMETNI TEHNIK, poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz. nadomeščanje odsotnega delavca, polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE IN NADZOR DELA V POSLOVNI ENOTI, VODENJE, ORGANIZACIJA IN NADZOR VOZNIKOV ZNOTRAJ POSLOVNE ENOTE, PRIPRAVA DNEVNEGA/TEDENSKEGA/MESEČNEGA RAZPOREDA VOZIL IN VOZNIKOV ZA PREVOZE PO SLOVENIJI IN TUJINI SKLADNO Z VELJAVNO ZAKONODAJO, KONTROLA BREZHIBNOSTI AVTOBUSOV IN DRUGIH VOZIL, ODGOVORNOST ZA REDNE IN  IZREDNE VZDRŽEVALNE PREGLEDE AVTOBUSOV IN DRUGIH VOZIL, NAČRTOVANJE PROMETNE KONTROLE. SPREJEMANJE PRIJAV ZA SERVISNA POPRAVILA IN TEHNIČNE PREGLEDE VOZIL, VNOS PODATKOV V INFORMACIJSKI SISTEM TER POSREDOVANJE INFORMACIJ VODJI VZDRŽEVANJA, NADZOR NAD PRODAJO VOZNIH KART, STALNA KOMUNIKACIJA IN IZMENJAVA INFORMACIJ Z OSTALIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI DRUŽBE, PRIPRAVA POROČIL.

, Nekaj let izkušenj na področju vodenja ekip. Zaželene izkušnje na področju dispečerstva ali prevozov. Dobra računalniška pismenost (MS Office). Analitične kompetence. Ciljna usmerjenost. Odgovornost in zanesljivost. Odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti.

Če ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo, da se do vključno do 21.6.2024 prijavite preko maila nadja.marvinnomago.si , v zadevo prosim vpišite »vodja PE Nova Gorica«., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 163 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o., Vošnjakova ulica 3 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MARVIN NADJA
Contact Phone: 05 33 03 113
Contact Email: nadja.marvinnomago.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH18905.