Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > director financiero/directora financiera > Vodja Iii- Vodja Finančno Računovodske Službe - M/ž

VODJA III- VODJA FINANČNO RAČUNOVODSKE SLUŽBE - M/Ž

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Gorenjska) de director financiero/directora financiera

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores financieros › director financiero/directora financiera.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Finančni menedžerji/finančne menedžerke.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA FINANČNE SLUŽBE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE, VODENJE, NADZIRANJE IN OCENJEVANJE DELA ZAPOSLENIH V FRS, - PREDLAGANJE POLITIKE FINANČNEGA IN RAČUNOVODSKEGA POSLOVANJA ZAVODA, - PRIPRAVA SPREMEMB INTERNIH PREDPISOV S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA (NA PODLAGI SPREMEMB ZAKONOV, ODREDB IN PREDPISOV), NADZOR NAD DELOM PODREJENIH, - IZDELAVA LETNEGA POROČILA, MESEČNIH POROČIL, ANALIZ POSLOVANJA, STATISTIČNIH IN DRUGIH EVIDENC, - PRIPRAVA OBRAČUNOV POSLOVANJA PO STROŠKOVNIH NOSILCIH DIREKTORJU ZAVODA IN SODELOVANJE Z VODJI SLUŽB, PRIPRAVA STROKOVNE PODLAGE ZA POGODBE (ZDRAVSTVO), OBLIKOVANJE CENE STORITVE OSKRBE, POMOČI NA DOMU, PRIPRAVA STROKOVNO UTEMELJENIH PREDLOGOV ZA SPREJEM NA SVETU ZAVODA, - PREDLOG OBLIKE PLASIRANJA VIŠKOV LIKVIDNIH SREDSTEV, PRIPRAVLJANJE POGODB, - PRIPRAVA LETNEGA FINANČNEGA PLANA, - AKTIVNO SODELOVANJE Z ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI, - IZDELAVA IN KONTROLA OBRAČUNA DDV, - KONTIRANJE PREJETIH RAČUNOV, IZDELAVA TEMELJNIC ZA KNJIŽENJE, SPREMLJANJE FINANČNIH TOKOV, LIKVIDNOSTI ZAVODA, - USKLAJEVANJE NABAVE, NAČRTOVANJE IN SPREMLJANJE REALIZACIJE PLANOV INVESTICIJ, ADAPTACIJ, NABAV OSNOVNIH SREDSTEV, DROBNEGA IN POTROŠNEGA MATERIALA TER PLANOV DELA POSAMEZNIH ENOT, - VODENJE VSEH ZAVAROVALNIŠKIH POSLOV ZAVODA Z IZBRANO ZAVAROVALNICO (NA PODLAGI JAVNIH NAROČIL) IN SODELOVANJE Z ZAVAROVALNICO V POSTOPKU IZPLAČILA ZAVAROVANJ, PRIJAVA ŠKOD - ODGOVORNOST ZA PRAVILNO IZVAJANJE INVENTUR ITD., Obvladovanje dela z računalnikom, programi za finance in računovodstvo, delo s preglednicami.

Poznavanje normativne ureditve s področja računovodstva, financ in poslovanja neprofitnih organizacij.

Poznavanje zakonodaje in ostalih predpisov s področja socialnega in zdravstvenega varstva.

Sposobnost vodenja in organizacije dela, odločanja in presojanja, komunikativnost, natančnost, zanesljivost., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 255 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Empleador: DOM PETRA UZARJA, Ročevnica 58 , 4290 TRŽIČ.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GRUDEN MAJA
Contact Phone: 040 876 544
Contact Email: zaposlitevdputrzic.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PJ94622.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores financieros › director financiero/directora financiera ofertadas.