Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Urbanistas e ingenieros de tránsito > Voditelj Planiranja I Logistike M/ž

Empleo en Croacia de Urbanistas e ingenieros de tránsito

Voditelj Planiranja I Logistike M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Urbanistas e ingenieros de tránsito.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Architects, planners, surveyors and designers › Town and traffic planners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Kontinuiran rad na stalnom smanjenju otpada u proizvodnji uz bolje planiranje, rad na većim radnim širinama i smanjenje trima.
  • Aktivno sudjeluje u svim LEAN projektima i implementaciji i primjeni SOP-a.
  • Surađuje sa odjelom Prodaje i Razvoja, na pronalaženju optimalne tehnologije i tehnološkog procesa za pojedini radni nalog.
  • Vodi brigu o pravovremenom lansiranju svakog radnog naloga u proces proizvodnje da se zadovolji potvrđeni rok izrade i isporuke kupcu.
  • Vodi brigu o optimizaciji WIP-a, na način da se poštuje struktura naloga da svi strojevi imaju punu zaposlenost, a da se ne poveća WIP zaliha iznad one koja je propisana kao optimalna.
  • Sudjeluje u rješavanju internih i eksternih reklamacija u proizvodnji.
  • Aktivno sudjeluje u safety auditima, izradi izvještaja i provedbi korektivno-preventivnih radnji propisanih na bazi izvještaja te unosu pronađenih observationsa u certus
  • Vodi brigu u dogovoru sa organizatorom skladišta da je skladište gotove robe uvijek uredno i da je svaki radni nalog obilježen i adekvatno skladišten te da se svi vraćeni reklamirani nalozi u dogovoru sa Tehnologom proizvodnje odmah maknu iz skladišta gotove robe u prešu.
  • Radi raspored rada viličara i vozača viličara na tjednoj bazi.
  • Aktivno sudjeluje u organizaciji inventura stanja gotove robe i inventura stanja paleta i predlaže na mjesečnoj bazi otpis paleta prema utvrđenom planu otpisa paleta i nađenom stanju na bazi inventure paleta.
  • Izvješćuje direktora tvornice o svim bitnim događajima tijekom rada u smjeni.
  • Obavlja aktivnosti u vezi primjene, održavanja i poboljšavanja Sustava upravljanja kvalitetom i okolišem sukladno normama ISO 9001 i 14001, te ISO sustava 50001 za energiju.
  • Odgovara za obavljanje i provedbu poslova i radnih zadataka iz djelokruga svoga opisa poslova te za kontrolu provedbe poslova i radnih zadataka radnika kojima rukovodi.
  • Prema potrebi obavlja ostale poslove, u okviru stručnosti i radnog iskustva, iz djelokruga rada utvrđenim Ugovorom o radu.

Što nudimo:

- naknada za topli obrok

- naknada za prijevoz

- stimulativna primanja

Prigodne nagrade:

- božićnica

- dječji dar

- nagrada za godišnji odmor (regres)

- dar za novorođeno dijete

- očinski dopust

- uskrsnica

- dopunsko zdravstveno osiguranje

- sistematski pregled

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: BILOKALNIK - IPA d.d..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dravska ulica 19, 48000 Koprivnica

Email: valentina.tropsekdssmith.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2452746.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Urbanistas e ingenieros de tránsito ofertadas.