Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Voditelj/ica Oporavka

Ofertas de Oficinistas generales en Croacia

Voditelj/ica Oporavka

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

• Rukovodi Odjelom Oporavka i odgovoran je za rad Odjela Oporavka,

• Nadležan za provođenje aktivnosti odjela Oporavka koje se odnose na: Oporavak inženjerske zajednice, RDNA, Pripravnost HCPI-IS za oporavak, Razvoj oporavka,

• Nadležan za koordinaciju drugih zaposlenika, članova i volontera u provođenju aktivnosti odjela Oporavka,

• Izvještava o provedbi aktivnosti odjela Oporavka,

• Pruža potporu u provedbi aktivnosti drugih odjela sukladno svojoj nadležnosti i stručnosti,

• Obavlja i druge poslove predviđene Statutom, kao i poslove koji su mu stavljeni u nadležnost odlukama Skupštine i Upravnog odbora Udruge.

• Kandidati su obvezni uz prijavu priložiti:

- prijavni obrazac (https://www.hcpi.hr/sites/default/files/inline-files/Obrazac%20prijave%20na%20natje%C4%8Daj_230531_074642.pdf)

- zamolbu s naznakom radnog mjesta,

- životopis s kontakt podacima,

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku domovnice ili osobne iskaznice),

- dokaz o ispunjavanju uvjeta stupnja obrazovanja (stručne spreme) i struke određenih ovim natječajem,

- preslika važeće vozačke dozvole,

- izvod o radnom stažu iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko,

- dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima / trajanju radnog iskustva (ugovor o radu ili rješenje o rasporedu ili potvrda poslodavca),

- dokaz o nekažnjavanju

• Kandidatom prijavljenim na natječaj će se smatrati samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava uvjete iz natječaja.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u ovom natječaju. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz ovog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i njezina se prijava neće razmatrati.

Način i rok izvješćivanja kandidata:

kandidati koji zadovoljavaju sve formalne uvjete natječaja bit će pozvani na pisano testiranje putem elektroničke pošte s navedenim mjestom i vremenom testiranja koje će biti organizirano u roku ne dužem od 15 radnih dana od dana zaprimanja poziva na testiranje elektroničkim putem.

Kandidat koji pristupi testiranju dužan je sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, radi identifikacije. Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatra se da je povukao prijavu na javni natječaj.

Usmeno testiranje za kandidate koji uspješno polože pisane testove, bit će održan isti dan nakon utvrđivanja rezultata testiranja.

Pismeno testiranje obuhvatit će slijedeće:

- temeljni propisi Republike Hrvatske - Ustav Republike Hrvatske (NN 85/2010),

- temeljni propisi Republike Hrvatske iz područja civilne zaštite – Zakon o sustavu civilne zaštite (NN 82/15, 118/18,20/21 i 114/22),

- temeljna znanja iz područja civilne zaštite – Pravilnik o mobilizaciji, uvjetima i načinu rada operativnih snaga sustava civilne zaštite (NN 69/2016), Uredba o sastavu i strukturi postrojbi civilne zaštite (NN 27/2017), Uredba o načinu i uvjetima za ostvarivanje materijalnih prava mobiliziranih pripadnika postrojbi civilne zaštite za vrijeme sudjelovanja u aktivnostima u sustavu civilne zaštite (NN 33/2017),

- temeljna znanja o aktivnostima i procesima HCPI-IS-a – Statut HCPI-IS,

- temeljna znanja iz područja potrebnima za obavljanje specifičnog radnog mjesta – Zakon o obnovi zgrada oštećenih potresom na području grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije (NN 21/2023), Program mjera obnove zgrada oštećenih potresom na području grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije (NN 28/2023).

Odabir kandidata za zapošljavanje bit će donese na sjednici Upravnog Odbora HCPI-IS.

Kandidati imaju pravo uvida u natječajnu dokumentaciju i rezultate testiranja izabranog kandidata s kojim je sklopljen ugovor o radu u skladu s propisima koji reguliraju područje zaštite osobnih podataka.

Dodatne informacije i puni tekst natječaja možete pronaći na web stranici www.hcpi.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HCPI — IS.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kranjčevićeva 2, 10 000 Zagreb

Zamolba: Kranjčevićeva 2, 10 000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2448059.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.