Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Višji Svetovalec (šifra 802) V Sektorju Za Elektronske Arhive In Računalniško Podporo, Na Projektu E-arh.si - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC (ŠIFRA 802) V SEKTORJU ZA ELEKTRONSKE ARHIVE IN RAČUNALNIŠKO PODPORO, NA PROJEKTU E-ARH.SI - M/Ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA PODATKOVNE BAZE IN RAČUNALNIŠKA OMREŽJA, D.

N., poskusno delo , Določen čas  oz. za čas nadomeščanja začasno odsotne javne uslužbenke, polni delovni čas, 40, - ISKANJE IN OBLIKOVANJE USTREZNIH IT REŠITEV NA PODROČJU DOLGOROČNE ELEKTRONSKE HRAMBE; - POMOČ PRI KOORDINACIJI PROJEKTNIH NALOG; - ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV; - SODELOVANJE PRI IZDELAVI METOD, PROCEDUR IN KRITERIJEV ZA PREVERJANJE CELOVITOSTI, UPORABNOSTI IN AVTENTIČNOSTI ELEKTRONSKIH ZAPISOV; - AKTIVNOSTI ZA IZBOLJŠANJE POGOJEV HRANJENEGA PREVZETEGA E-ARHIVSKEGA GRADIVA V E-ARH.SI; - SODELOVANJE PRI ANALIZI PROCESOV IN OBLIKOVANJU SPECIFIKACIJ PROGRAMSKE OPREME;- SODELOVANJE PRI INTEGRACIJI OBSTOJEČIH INFORMACIJSKIH REŠITEV Z E-ARH.SI; - TESTIRANJE PROGRAMSKIH ORODIJ; - UVAJANJE REŠITEV PRI UPORABNIKIH; - OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V PROJEKT E-ARH.SI: NOO 2022 – 2025., Prijava na prosto delovno mesto mora biti obvezno pripravljena na obrazcu Vloga za zaposlitev, ki je priloga te objave, z natančno izpolnjenimi vsemi rubrikami in izjavami.

Zahtevane sestavine prijave, pogoji, način prijavo so objavljene na spletni strani: https://www.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1222 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA KULTURO ARHIV REPUBLIKE SLOVENIJE, Zvezdarska ulica 1 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MUSAR MATEJA
Contact Phone: 01 369 59 70
Contact Email: gp.mkgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE81563.