Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Višji Svetovalec Za Vodenje Projekta Karst-safe V Oddelku Za Splošne Zadeve V Občinski Upravi Občine Sežana - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA VODENJE PROJEKTA KARST-SAFE V ODDELKU ZA SPLOŠNE ZADEVE V OBČINSKI UPRAVI OBČINE SEŽANA - M/Ž

Demanda en Eslovenia (Obalno-kraška) de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROJEKTNI VODJA, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas  oz. do 30. 9. 2025, skrajšan delovni čas, 20, UPRAVLJANJE PROJEKTA KARST-SAFE Z IZDELAVO PODROBNEJŠEGA PLANA IZVEDBE PROJEKTA IN PRIORITET ZNOTRAJ PROJEKTA SKLADNO Z DEFINIRANIMI CILJI, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, KI SE NANAŠAJO NA PROJEKT, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV Z DELOVNEGA PODROČJA, ORGANIZIRANJE IZVEDBE PROJEKTNIH AKTIVNOSTI, SODELOVANJE Z VODSTVOM IN ZAPOSLENIMI VODILNEGA PARTNERJA – OBČINE SEŽANA IN PROJEKTNEGA PARTNERJA – OBČINE KOMEN TER USKLAJEVANJE IN KOORDINIRANJE OSTALIH PROJEKTNIH PARTNERJEV TER PO POTREBI SODELOVANJE Z VSEMI ZAINTERESIRANIMI JAVNOSTMI, SKRB IN NADZOR NAD PRORAČUNSKIMI SREDSTVI ZA IZVEDBO PROJEKTA,  IZVAJANJE NALOG NA PODROČJU JAVNIH NAROČIL, SKRB ZA USTREZNOST IN ZAKONITOST POSTOPKOV ZNOTRAJ PROJEKTA, PRIPRAVA POROČIL ZA FINANCERJE V SKLADU Z ZAHTEVAMI LE-TEH, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG, KI SE NANAŠAJO NA IZVEDBO PROJEKTA.

, KANDIDATI MORAJO POLEG ZGORAJ NAVEDENIH POGOJEV IZPOLNJEVATI VSE RAZPISNE POGOJE, DOLOČENE V JAVNI OBJAVI OBJAVLJENE NA SPLETNI STRANI OBČINE SEŽANA: WWW.SEZANA.SI (NOVICE, OBJAVE IN OBVESTILA/JAVNI RAZPISI, NAROČILA IN OBJAVE) ZAŽELENO JE, DA SE PRIJAVA ODDA NA OBRAZCU "OBRAZEC ZA PRIJAVO" OBJAVLJENEM NA SPLETNI STRANI OBČINE SEŽANA, POD OBJAVO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA. EL. NASLOV ZA PRIJAVE: OBCINASEZANA.SI,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 205 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: OBČINA SEŽANA, Partizanska cesta 4 , 6210 SEŽANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LIKAR UGRIN POLONA
Contact Phone: 05 731 01 12
Contact Email: polona.likarsezana.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE11234.

Ver las 103 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.