Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Višji Svetovalec Za Proračun In Gospodarstvo - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA PRORAČUN IN GOSPODARSTVO - M/Ž

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Podravska)

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo , Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE DELA NA PODROČJU  GOSPODARSTVA, RAČUNOVODSTVA IN FINANC (ODGOVORNOST ZA PRAVOČASNO, ZAKONITO IN UČINKOVITO IZVAJANJE NALOG), SPREMLJANJE ZAKONODAJE IN POMOČ PRI PRIPRAVI OSNUTKOV PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ZBIRANJE, UREJANJE, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV (PRIPRAVA PRORAČUNA, REBALANSA, ZAKLJUČNEGA RAČUNA, SPREMLJANJE STANJA PRIHODKOV, ODHODKOV TER LIKVIDNOSTNE SITUACIJE, PRIPRAVLJANJE IN ODDAJA LETNIH POROČIL, KNJIŽENJE POSLOVNIH DOGODKOV, VODENJE POSTOPKA DOLGOROČNEGA ZADOLŽEVANJA, OBRAČUN PLAČ ZAPOSLENIM, OBRAČUN NAGRAD ČLANOV DELOVNIH TELES, ODDAJANJE ZAHTEVANIH OBRAZCEV S PODROČJA PLAČ IN DRUGIH OSEBNIH PREJEMKOV IN NAGRAD, IZVEDBA NAKAZIL, USKLAJEVANJE TERJATEV IN OBVEZNOSTI, UREJANJE, ZAJEMANJE IN KNJIGOVODSKO EVIDENTIRANJE PODATKOV, ELEKTRONSKO POSLOVANJE Z UJP, PRIPRAVA CEN NAJEMNIN TER DRUGIH CEN V PRISTOJNOSTI OBČINE), VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG (JAVNA NAROČILA, JAVNI RAZPISI), SODELOVANJE PRI MATERIALNEM IN FINANČNEM POSLOVANJU, MEDSEBOJNO SODELOVANJE IN USKLAJEVANJE PRI DELU NA PODROČJU FINANC IN RAČUNOVODSTVA,  DELO S STRANKAMI, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA., Javni natečaj je objavljen na spletni strani Občine Lovrenc na Pohorju: www.lovrenc.si.

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki na priloženem obrazcu Vloga z izjavo v skladu z navodili iz objave javnega natečaja., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 402 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OBČINA LOVRENC NA POHORJU, Spodnji trg 8 , 2344 LOVRENC NA POHORJU.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PERGAREC URŠKA
Contact Phone: 02 6300566
Contact Email: urska.pergareclovrenc.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE54497.