Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Višji Svetovalec - Za Pravne Zadeve - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC - ZA PRAVNE ZADEVE - M/Ž. Savinjska

Oferta de empleo en Savinjska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV,

VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH,

VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV,

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG,

SODELOVANJE PRI IZVAJANJU POSTOPKOV JAVNEGA NAROČANJA PRI VEČJIH JAVNIH NAROČILIH OBČINE,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVRŠEVANJU PRORAČUNA TER SPREMLJANJE PORABE SREDSTEV,

ODGOVARJANJE ZA ZAKONITOST IN PRAVILNOST POSTOPKOV S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA,

POMOČ PRI PRIPRAVI PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

VODENJE UPRAVNEGA POSTOPKA NA DRUGI STOPNJI,

OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI CELOTNEGA POSTOPKA JAVNEGA NAROČANJA,

SPREMLJANJE ZAKONODAJE IN OPOZARJANJE NA SPREMEMBE,

SAMOSTOJNO OBLIKOVANJ MANJ ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV,

SODELOVANJE V DISCIPLINSKI KOMISIJI,

SODELOVANJE V POSTOPKIH IZBIRE KONCESIONARJEV IN JAVNO – ZASEBNEGA PARTNERSTVA,

OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO NAVODILU NADREJENIH.

, Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati s pridobljeno pravno izobrazbo ter imajo dokazljive izkušnje in znanja z delovnega področja, za katero se razpisuje prosto delovno mesto, predvsem s področja izvajanja postopkov javnih naročil.

CELOTEN JAVNI NATEČAJ JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI MESTNE OBČINE VELENJE V RUBRIKI »ZA OBČANE – JAVNE OBJAVE IN RAZPISI – JAVNI NATEČAJI IN RAZPISI - OBJAVE PROSTIH DELOVNIH MEST«, KJER JE OBJAVLJEN TUDI OBRAZEC, S KATERIM SE KANDIDATI PRIJAVIJO NA PROSTO DELOVNO MESTO IN GA JE POTREBNO OBVEZNO PRILOŽITI K PRIJAVI. KANDIDATI MORAJO IZPOLNJEVATI POGOJE, NAVEDENE V JAVNEM NATEČAJU.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: MESTNA OBČINA VELENJE, Titov trg 1 , 3320 VELENJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽINIĆ SUZANA
Contact Phone: 03 8961 711
Contact Email: infovelenje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF56373.