Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Višji Svetovalec Za Gospodarstvo In Javno Naročanje - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Višji Svetovalec Za Gospodarstvo In Javno Naročanje - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZ.

SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJ.

ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI.

SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV.

SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV.

VODENJE PREDPISANIH EVIDENC, PRIPRAVA INFORMACIJ IN IZDAJANJE POTRDIL.

POMOČ PRI PRIPRAVI OSNUTKOV PREDPISOV IN DRUGIH GRADIV DELOVNIH TELES Z DELOVNEGA PODROČJA.

VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH.

VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV.

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG.

PRIPRAVA STRATEŠKIH IN RAZVOJNIH DOKUMENTOV S PODROČJA GOSPODARSTVA.

IZVAJANJE STROKOVNIH NALOG ZA OBČINO IN NJENE ORGANE, KADAR JE OBČINA USTANOVITELJ ALI SOUSTANOVITELJ JP ALI ZAVODA NA PODROČJU GJS.

SPREMLJANJE IN ANALIZIRANJE GOSPODARSKA GIBANJA V OBČINI.

STROKOVNO VODENJE IN IZVEDBA PROGRAMOV S PODROČJA GOSPODARSTVA.

VODENJE POSTOPKOV ZA SUBVENCIONIRANJE IN KREDITIRANJE MALEGA GOSPODARSTVA.

VODENJE EVIDENC IN POTRJEVANJE OBRATOVALNEGA ČASA GOSTINSKIM LOKALOM.

IZVAJANJE POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL IN JAVNIH RAZPISOV.

PRIPRAVA POGODB IN SKRBNIŠTVO POGODB Z DELOVNEGA PODROČJA.

VODENJE PROJEKTOV IZ DELOVNEGA PODROČJA IN SODELOVANJE S POTENCIALNIMI INVESTITORJI.

SPREMLJANJE RAZPISOV ZA EU SREDSTVA IN VODENJE INVESTICIJSKIH PROJEKTOV.

SPREMLJANJE PODROČNE ZAKONODAJE.

SKRB ZA PRAVILNO VODENJE IN ARHIVIRANJE ZADEV.

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO POOBLASTILU ALI NALOGU ŽUPANA OZIROMA NADREJENIH., Celotno besedilo javnega natečaja je dostopno na uradni spletni strani Občine Metlika https://www.metlika.si/) in zajema navedbo vseh pogojev, ki jih morajo izpolnjevati kandidati, druge informacije o prostem uradniškem delovnem mestu, načinu prijave in pisnih izjavah oz. dokazilih, ki jih mora prijava na prosto uradniško delovno mesto vsebovati, idr,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 152 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: OBČINA METLIKA, Mestni trg 24 , 8330 METLIKA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KUMP MURN TJAŠA
Contact Phone: 07 36 37 400
Contact Email: obcina.metlikasiol.net

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH11969.