Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Višji Referent Spremljave (m/ž) - Priprava Poslov In Storitve (standardizirane In Nestandardizirane Bančne Storitve) - M/ž

Ofertas de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Višji Referent Spremljave (m/ž) - Priprava Poslov In Storitve (standardizirane In Nestandardizirane Bančne Storitve) - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, EVIDENTIRA POSLOVNE DOGODKE V INFORMACIJSKE SISTEME BANKE IZ POGODBENIH RAZMERIJ S STRANKAMI IN SVETUJE SODELAVCEM PRI ZAHTEVNEJŠIH PROBLEMIH, VZDRŽUJE PODATKE O STRANKAH IN POSLIH NA PODLAGI VERODOSTOJNIH LISTIN, IZVRŠUJE PLAČILNE NALOGE, KAKOR TUDI SKRBNIŠKE TRGOVALNE IN OSTALE NALOGE STRANK, PRIPRAVLJA ZAHTEVNEJŠA POROČILA, VZDRŽUJE CELOVITOST POSLOVNE DOKUMENTACIJE IN SODELUJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMA DOKUMENTIRANJA, OPRAVLJA DRUGA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Od kandidatov pričakujemo:  VI/I. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri ali VI/I. oz. V. stopnjo druge ustrezne smeri, temeljno pisno in ustno komuniciranje v angleškem jeziku, 6 mesecev delovnih izkušenj ni pa pogoj, zaželene so delovne izkušnje povezane z operativo v finančnem okolju, s področja kreditiranja fizičnih oseb ter izkušnje s področja zavarovanj bančnih naložb. nekaznovanost in da oseba ni v kazenskem postopku.  Sposobnosti in znanja:  učljivost in natančnost, sposobnost analitičnega razmišljanja, samostojnost pri delu, sposobnost dela v skupini, sposobnost samostojnega odločanja, zmožnost slediti že uveljavljenim strogim navodilom in postopkom.  Izbranim kandidatom nudimo:  stabilno delovno okolje, samostojno delo,  Zaposlili bomo tri kandidate  za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1241 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: SKB BANKA D.D. LJUBLJANA, Ajdovščina 4 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: cloveski.viriskb.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE84161.