Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > asesor jurídico/asesora jurídica > Višji Pravosodni Svetovalec (pdi) – Strokovni Sodelavec Na Kazenskem Oddelku - M/ž

Contratación en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de asesor jurídico/asesora jurídica

Višji Pravosodni Svetovalec (pdi) – Strokovni Sodelavec Na Kazenskem Oddelku - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI SVETOVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PROUČEVANJE ZADEV, KI MU JIH DODELI SODNIK, PRIPRAVA STROKOVNE PODLAGE ZA SPREJEM ODLOČITVE, PRIPRAVA ODLOČITVE, PRIPRAVA OBRAZLOŽITVE ODLOČITVE SPREMLJANJE IN PROUČEVANJE PRAKSE TUJIH SODIŠČ TER TUJE STROKOVNE LITERATURE SPREJEMANJE VLOG IN IZJAV STRANK NA ZAPISNIK, ZASLIŠEVANJE STRANK, PRIČ IN IZVEDENCEV, PO NAROČILU SODNIKA V POSAMEZNIH ZADEVAH IZVEN GLAVNE OBRAVNAVE, OPRAVLJANJE PRIPRAV ZA GLAVNO OBRAVNAVO, VODENJE OBRAVNAV POD VODSTVOM SODNIKA PRIPRAVA SPLOŠNIH AKTOV IN DRUGIH STROKOVNIH TER ORGANIZACIJSKIH GRADIV IN NAVODIL ORGANA OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH DEL SKLADNO S PREDPISI, KI UREJAJO POSTOPEK NA POSAMEZNEM PODROČJU, IN MATERIALNIMI PREDPISI POROČANJE NA SEJAH SENATOV IN IZDELAVA OSNUTKOV SODNIH ODLOČB PRIPRAVA POMEMBNEJŠIH POROČIL, ANALIZ IN INFORMACIJ, STROKOVNIH REFERATOV, PRAVNIH MNENJ IN VLOG OPRAVLJANJE DRUGIH OPRAVIL, DOLOČENIH S PODROČNIMI PREDPISI OPRAVLJANJE DRUGIH STROKOVNIH DEL PO ODREDBI PREDSEDNIKA SODIŠČA, DIREKTORJA SODIŠČA, VODJE ODDELKA, SODNIKA ALI VODJE STROKOVNIH SODELAVCEV., Prosto delovno mesto na Kazenskem oddelku pri Okrožnem sodišču v Ljubljani, opr. št. javnega natečaja: Su KS 168/2024.

Zahtevana izobrazba: Visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) - univ. dipl. pravnik ali magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja) - magister prava (2.bol.st).

Pogoji: delovne izkušnje 2 leti.

Poskusno delo: 6 mesecev.

Usposabljanje za imenovanje v naziv (v roku enega leta od sklenitve pogodbe o zaposlitvi), opravljen Pravniški državni izpit.  Pogoje za zasedbo delovnega mesta in ostale informacije v zvezi s prijavo na javni natečaj kandidat pridobi na spletni strani Okrožnega sodišča v Ljubljani pod rubriko: Zaposleni - javni razpisi in natečaji: http://www.sodisce.si/okrolj/zaposleni/javni_razpisi_in_natečaji_po_zju/.

Vloga naj bo pripravljena na obrazcu Su KS 168/2024, ki je priloga objave javnega natečaja Su KS 168/2024.

K vlogi kandidat priloži listine, s katerimi dokazuje izpolnjevanje zahtevane izobrazbe. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1230 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: OKROŽNO SODIŠČE V LJUBLJANI, Tavčarjeva ulica 9 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: kadrovska.ozljsodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF56723.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica ofertadas.