Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > auditor de cuentas/auditora de cuentas > Višji Finančni Svetovalec Inšpektor Preiskovalec (šifra 3028) V Mobilnem Oddelku - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Contratación de auditor de cuentas/auditora de cuentas en Obalno-kraška (Eslovenia)

Višji Finančni Svetovalec Inšpektor Preiskovalec (šifra 3028) V Mobilnem Oddelku - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › auditor de cuentas/auditora de cuentas.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

FINANČNI INŠPEKTOR, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, POMOČ VODJI ODDELKA PRI VODENJU, KOORDINACIJI IN NADZORU DELA, VODENJE PREKRŠKOVNEGA POSTOPKA PRED IZDAJO ODLOČBE O PREKRŠKU IN IZDAJA PLAČILNEGA NALOGA, OPRAVLJANJE FINANČNEGA NADZORA NA MEJNIH PREHODIH IN V NOTRANJOSTI Z UPORABO POSEBNE TEHNIČNE OPREME, OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH OPERATIVNIH OPRAVIL PRI ODKRIVANJU CARINSKIH IN TROŠARINSKIH PREKRŠKOV TER DRUGIH KAZNIVIH RAVNANJ V ZVEZI S CARINSKIM BLAGOM IN TROŠARINSKIMI IZDELKI, TER KRŠITEV DRUGIH PREDPISOV, ZA NADZOR KATERIH JE PRISTOJNA FINANČNA SLUŽBA, PRIPRAVLJANJE POROČIL IN ANALIZ, SODELOVANJE Z DRUGIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI, ORGANI IN ORGANIZACIJAMI TER V OPERATIVNIH DELOVNIH SKUPINAH DOMA IN V TUJINI, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG IN DEJANJ, DOLOČENIH Z ZAKONOM ALI DRUGIMI PREDPISI TER OPRAVIL, KI JIH ODREDI NADREJENI.

, PODROBNEJŠE INFORMACIJE O POGOJIH ZA ZASEDBO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA, DODATNIH ZNANJIH TER O IZJAVAH, KI JIH JE POTREBNO PRILOŽITI VLOGI SO OBJAVLJENE NA POVEZAVI HTTPS://WWW.GOV.SI/ZBIRKE/DELOVNA-MESTA/,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 189 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: FURS; FINANČNI URAD KOPER, Piranska cesta 2 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RIHTER MATEJA
Contact Phone: 05/610-8015
Contact Email: kp.fugov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE45678.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › auditor de cuentas/auditora de cuentas ofertadas.