Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC > Informatik Vii/1 - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

INFORMATIK VII/1 - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Ofertas de empleo de desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Programerji/programerke računalniških aplikacij.

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC IN SKRBNIK RAČUNALNIŠKIH APLIKACIJ, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SKRB ZA DIAGNOSTIKO, VZDRŽEVANJE IN POSODOBITVE RAČUNALNIŠKIH BOLNIŠNIČNIH SISTEMOV

- SKRB ZA DIAGNOSTIKO, VZDRŽEVANJE IN POSODOBITVE RAČUNALNIŠKE OPREME

- SKRB ZA DIAGNOSTIKO, VZDRŽEVANJE IN POSODOBITEV NA BOLNIŠNIČNEM RAČUNALNIŠKEM OMREŽJU

- IZDELAVA IN IZPOLNJEVANJE PLANOV SBJ

- SODELOVANJE V TIMU

- DELO PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Nudimo vam:

-zaposlitev za nedoločen čas, za polni delovni čas

-ugoden dopoldanski delovni čas

-razgibano delo

-poskusno delo 2 meseca

-mentorja v času uvajanja v delo

-veliko možnosti za izobraževanje

-ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje.

Želimo si, da:

-poznate in ste vešči v administraciji operacijskih sistemov Windows in Linux

-poznate baze podatkov Oracle, MS SQL

-poznate zbirke pisarniških programov MS Office, Open Office

-poznate strojno, komunikacijsko in programsko računalniško opremo

-poznate osnove omrežij (žičnih in brezžičnih)

-ste seznanjeni s procesi v bolnišnici (ni pogoj)

-poznate predpise iz varstva pri delu (lahko pridobite v času uvajanja)

-ste skrbni, vestni in natančni

-ste zanesljivi

-dobro komunicirate s sodelavci in zunanjimi partnerji

-ste timski igralec

-znate vsaj en svetovni jezik na ravni B2.

Vlogi priložite:

- življenjepis (zaželeno v kronološki obliki),

- dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe.

Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 266 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PJ62120.

Ver las 16 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC ofertadas.