Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ingenieros electricistas > Viši Specijalist / Viša Specijalistica Za Projektiranje I Razvoj

VIŠI SPECIJALIST / VIŠA SPECIJALISTICA ZA PROJEKTIRANJE I RAZVOJ

Búsqueda de Ingenieros electricistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electrical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla i odgovornosti:

  • Sudjelovanje u unaprjeđenju, razvoju i održavanju sustava daljinskog nadzora i upravljanja toplanama i plinskim postrojenjima
  • Sudjelovanje u unaprjeđenju, razvoju, i održavanju DTK/EKI, svjetlovodne infrastrukture i integraciji IT sustava podrške sustavu daljinskog nadzora i upravljanja, te sustavu daljinskog očitavanja
  • Izvođenje, prilagođavanje i administriranje softverske i hardverske opreme sustava za daljinski nadzor i upravljanje, te sustava za daljinsko očitavanje
  • Izvođenje specifičnih stručnih radova te nadziranje izvođenja općih radova na izgradnji, proširenju i održavanju sustava daljinskog nadzora i upravljanja, te sustava daljinskog očitavanja
  • Suradnja s organizacijskim jedinicama u čijoj su nadležnosti nadzirani sustavi s ciljem unaprjeđenja procesa nadzora i upravljanja
  • Izrada i sudjelovanje u izradi projekata i/ili projektnih zadataka iz svoje nadležnosti
  • Drugi zadaci u skladu s naravi i vrstom rada

Uvjeti radnog mjesta:

- VSS elektrotehničkog smjera

- 2 godine radnog iskustva u struci

- dobro poznavanje rada u MS okruženju (Windows, Office)

- aktivno korištenje engleskog jezika

- poželjno poznavanje i razumijevanje: rad s PLC-ima, AutoCAD, ATEX

- vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo:

- timski rad

- vještine rješavanja problema

- dobre analitičke vještine

- fleksibilnost, pouzdanost i odgovornost

Što nudimo:

- rad na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja

- rad na puno radno vrijeme

- plaćeni prijevoz, plaćenu prehranu, te ostale materijalne pogodnosti

Uz zamolbu i životopis priložiti kopiju svjedodžbe, potvrdu HZMO-a o radnom iskustvu, kopiju vozačke dozvole. Nepotpune i nepravovremene zamolbe neće se uzeti u razmatranje.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz oglasa, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19 i 84/21) dužni su dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/ .

Zamolbe se podnose osobno ili putem pošte na adresu Energo d.o.o., Dolac 14, 51000 Rijeka, te putem emaila: infoenergo.hr

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi povodom ovog natječaja te dokumentaciji dostavljenoj s prijavom.“

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ENERGO d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Dolac 14, RIJEKA

Zamolba: Dolac 14,RIJEKA

Email: infoenergo.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471924.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas ofertadas.