Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > podador de árboles/podadora de árboles > Vihertyöntekijä / Ulkoaluetyöntekijä, Lokki Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Vacantes de podador de árboles/podadora de árboles en Pirkanmaa (Finlandia)

Vihertyöntekijä / Ulkoaluetyöntekijä, Lokki Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles.

Traducción de la profesión: Maanviljelijät, metsätyöntekijät ym › Maanviljelijät ja eläintenkasvattajat ym › Pelto- ja puutarhaviljelijät › Puutarhurit, kasvihuoneviljelijät ja -työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme vihertyöntekijöitä Tampereen seudulle!

Työtehtäviä tulee oleen auki useampia, mutta voivat pitää sisällään mm. kasvien istutusta, rikkaruohojen kitkemistä sekä piha-alueiden ylläpitoa (ruohon leikkuu, trimmaus, haravointi). Työt alkavat sopimuksen mukaan kevään/kesän aikana, oman auton käyttömahdollisuus eduksi.

Odotamme sinulta:

      Intoa viheralan työhön, aiempi kokemus eduksi

      Hyvää fyysistä kuntoa

      Halua työskennellä ulkona

      Oma-aloitteisuutta ja luotettavuutta

      Voimassaoleva työturvallisuuskortti ja viheralan koulutus katsotaan eduksi

Tarjoamme?

      Vaihtelevia kohteita Pirkanmaan alueella

      TES:sin (infra tai kiinteistöpalvelut, riippuen asiakkaasta) mukaisen palkan, oma toiveesi huomioiden

      Oman henkilöstökonsultin koko työsuhteen ajan

      Kodikkaan tukiaseman toimistollamme

Jos olet kiinnostunut kyseisestä tehtävästä, laitathan hakemuksesi oheisen linkin kautta:  http://lokki.likeit.fi/apply/13880917

Kysymyksiin vastaa: Noora, p. 050 330 8847, noora.savonenlokki.fi

p data-ccp-props=" " 335551550="" :1="" 335551620="" 335559683="" :0="" 335559685="" 335559731="" 335559737="" 335562764="" :2="" 335562765="" 9="" 335562766="" :4="" 335562767="" :10="" 335562768="" 335562769="" Lokki Henkilöstöpalvelut Oy - Oma henkilöstökonsultti palveluksessasi  p data-ccp-props=" " 335551550="" :1="" 335551620="" 335559683="" :0="" 335559685="" 335559731="" 335559737="" 335562764="" :2="" 335562765="" 2="" 335562766="" :4="" 335562767="" :10="" 335562768="" 335562769="" Olemme toimineet henkilöstöpalvelualalla vuodesta 2005 ja kuulumme Henkilöstöpalveluyritysten liittoon. Visiomme on tarjota paras asiakaskokemus luotettavalla, ihmisläheisellä ja vaivattomalla palvelullamme ympäri Suomen. Tärkein voimavaramme on ihminen, jonka tiedämme menestyvän parhaiten luotettavassa ja kannustavassa ilmapiirissä. Meillä Lokilla sinua tukee oma henkilöstökonsultti koko työsuhteesi ajan. Lokilla uskomme kumppanuuteen, joka saavutetaan joustavan palvelun tuloksena. Tutustu meihin ja avoimiin työpaikoihimme:  http://www.lokki.fi/  .  p data-ccp-props=" " 335551550="" :1="" 335551620="" 335559683="" :0="" 335559685="" 335559731="" 335559737="" 335562764="" :2="" 335562765="" 2="" 335562766="" :4="" 335562767="" :10="" 335562768="" 335562769="" Löydät meidät myös Facebookista ja Instagramista!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 419 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Lokki Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:53da2846-4274-4260-849d-22f0af32bc0f.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles ofertadas.