Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Viemärikuvaaja Pk-seudulle, Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, Tuusula

Vacante de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Viemärikuvaaja Pk-seudulle, Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, Tuusula

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko asiakaspalvelutaitoinen, vauhdikkaassa työyhteisössä viihtyvä alan osaaja ?

Etsimme asiakkaallemme pääkaupunkiseudulle

VIEMÄRIKUVAAJAA, toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen

Tehtäviäsi ovat kiinteistöjen viemäri- ja salaojaputkistojen kartoitus kuvaamalla ja kuntokartoitusraporttien laatiminen sekä peseminen tarvittaessa. Aiempi työkokemus vastaavista työtehtävistä katsotaan eduksi, mutta arvostamme myös kokemusta imupaineautotöistä tai suurtehoimuroinneista.

Työtä tehdään ajoittain vaativissa olosuhteissa ja työ voi olla fyysisesti raskasta, joten edellytämme sinulta hyvää asennetta ja valmiuttafyysiseen työhön. Yksi vahvuuksistasi on asiakaspalvelulähtöinen ajattelutapa. Asiakaspalvelutilanteet ovat sinulle luonnollisia ja hoidat tapaukset reippaalla asenteella.

Sinulla on :

- C-ajokortti ja voimassa oleva ammattipätevyys

- työturvallisuuskortti

- hyvä suomen kielen taito

Tarjoamme sinulle:

Hyvät, asianmukaiset työvarusteet, loistavat työkaverit ja vastuullisen ja vakavaraisen työnantajan. Työsuhde alkaa vuokratyösuhteella, mutta työntekijällä on mahdollisuus työllistyä suoraan asiakasyritykseen kirjoille 6 kk:n koeajan jälkeen.

Mikäli kiinnostuit laita rohkeasti hakemusta, haastattelemme sopivia hakijoita jo hakuaikana ja paikka täytetään heti sopivan löydyttyä.

Lisätietoja tehtävästä antaa arkisin klo 8-16,  Mari Heino Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, puh. 044 777 5108, mari.heinohpheimo.fi   mailto: mia.aromaahpheimo.fi

Henkilöstöpalvelu Heimo  http://hpheimo.fi/avoimet-tyopaikat-lahti-uusimaa/   luo uudenlaista työnteon ja työn tarjoamisen kulttuuria. Ketterässä ja kokeneessa Heimossa työtä tehdään henkilökohtaisella otteella, rehdisti. Heimotyö-, Heimorekry- ja Heimopäällikkö-palvelut pitävät huolen siitä, että työt löytävät tekijänsä, tekijöillä riittää töitä ja työt tulevat tehdyksi.

kokopäivätyö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1046 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Henkilöstöpalvelu Heimo Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:3d6f8489-f52f-45f9-9f5c-fc12bc62e525.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.