Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Višji Svetovalec Za Urejanje Okolja In Prostora (m/ž), šifra Delovnega Mesta: C027010 - M/ž

Trabajos en Gorenjska (Eslovenia) de personal directivo de la administración pública

Višji Svetovalec Za Urejanje Okolja In Prostora (m/ž), šifra Delovnega Mesta: C027010 - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SPREMLJANJE PROGRAMOV V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, -

SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, -

VODENJE ZAHTEVNEJŠIH EVIDENC IN PRIPRAVA INFORMACIJ NA NJIHOVI PODLAGI, -

VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH,

- SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG, -

ORGANIZIRA IN SPREMLJA IZVEDBE INVESTICIJ, SODELUJE Z ZUNANJIMI IZVAJALCI, KOORDINIRA DELA ZUNANJIH IZVAJALCEV TER SKRBI ZA PRENOS DOKONČANIH INVESTICIJ V UPRAVLJANJE POSAMEZNIM IZVAJALCEM JAVNIH SLUŽB, -

SPREMLJA STANJE NA PODROČJU UREJANJA PROMETA, CESTNE INFRASTRUKTURE, OBNOVE CEST, -

PRIPRAVLJA STROKOVNE PODLAGE IN RAZPISNE DOKUMENTACIJE ZA JAVNA NAROČILA, -

VODI UPRAVNE POSTOPKE S PODROČJE GOSTINSTVA, -

KOORDINIRA NALOGE V ZVEZI Z VODENJEM KATASTRA GOSPODARSKE JAVNE INFRASTRUKTURE,  -

OPRAVLJA NALOGE S PODROČJA OGLAŠEVANJA IN PLAKATIRANJE V OBČINI, -

IZDAJA DOVOLJENJA ZA ZAČASNO PREKORAČITEV HRUPA NA PRIREDITVAH, -

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVRŠEVANJU PRORAČUNA TER SPREMLJANJE PORABE SREDSTEV S PODROČJA OKOLJA IN PROSTORA, -

SVETUJE IN NUDI INFORMACIJE S PODROČJA OKOLJA IN PROSTORA VSEM ZAINTERESIRANIM OBČANOM, -

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG Z DELOVNEGA PODROČJA PO NAVODILU ZAPOSLENEGA NA DELOVNEM MESTU VIŠJI SVETOVALEC ZA PROSTORSKO IN KOMUNALNO DEJAVNOST, -

DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILU ŽUPANA IN DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE.

, ''''Celotno besedilo javnega natečaja je dostopno na spletni strani Občine Šenčur https://www.sencur.si/ in zajema navedbo vseh pogojev, ki jih morajo izpolnjevati kandidati, druge informacije o uradniškem delovnem mestu, načinu prijave, pisnih izjavah in fotokopijah dokazil oz. verodostojnih listin, ki jih mora prijava na prosto uradniško delovno mesto vsebovati, idr.'''',

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 271 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: OBČINA ŠENČUR, Kranjska cesta 11 , 4208 ŠENČUR.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOLKA VESNA
Contact Phone: 04 251 91 02
Contact Email: vesna.bolkasencur.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PL06006.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.