Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > asesor jurídico/asesora jurídica > Višji Svetovalec Pod šifro 6008 V Sektorju Za Pravo Intelektualne Lastnine,za Izvajanje Nalog Financiranih Iz Namenskih Mednarodnih Sredstev (euipo, Wipo),za Nedoločen čas,s Polnim Delovnim časom,s šestmesečnim Poskusnim Delom-m/ž - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC POD ŠIFRO 6008 V SEKTORJU ZA PRAVO INTELEKTUALNE LASTNINE,ZA IZVAJANJE NALOG FINANCIRANIH IZ NAMENSKIH MEDNARODNIH SREDSTEV (EUIPO, WIPO),ZA NEDOLOČEN ČAS,S POLNIM DELOVNIM ČASOM,S ŠESTMESEČNIM POSKUSNIM DELOM-M/Ž - M/Ž

Empleo de asesor jurídico/asesora jurídica en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI SVETOVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELOVNE NALOGE IZBRANEGA KANDIDATA NA DELOVNEM MESTU BODO:-PODPORA IN POMOČ VODJI SEKTORJA,-SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE,-SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDPISOV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE,-SODELOVANJE PRI PRIPRAVI INTERNIH PREDPISOV URADA,-SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL, STROKOVNIH MNENJ IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV,-SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE PRAVNIH NALOG,-VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH S PODROČJA DELA URADA,-VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV S PODROČJA DELA URADA,-IZVAJANJE NADZORA NA DELOM KOLEKTIVNIH ORGANIZACIJ,-SODELOVANJE PRI PROMOCIJSKIH AKTIVNOSTIH URADA,-SODELOVANJE PRI PREDSTAVITVAH IN IZVAJANJE PREDSTAVITEV S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE,-POSREDOVANJE SPLOŠNIH INFORMACIJ S PODROČJA INTELEKTUALNE LASTNINE STRANKAM,-SODELOVANJE IN UDELEŽBA V ODBORIH IN DELOVNIH SKUPINAH (WIPO, EPO, EUIPO, EU TER PRISTOJNIH TELESIH NA DRŽAVNI RAVNI),-SODELOVANJE V IZVAJANJU PROJEKTOV Z WIPO, EPO, EUIPO, EU IN DRUGIMI,-OBDELOVANJE OSEBNIH PODATKOV, S KATERIMI SE SREČUJE PRI OPRAVLJANJU SVOJIH NALOG,-SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA, Zaželena so naslednja znanja, sposobnosti in lastnosti: znanje računalniških programov s področja dela, višja raven znanja angleškega jezika, osnovna raven znanja francoskega jezika, osnovna raven znanja nemškega jezika, sposobnost organiziranja, pravniški državni izpit.

Pogoji za zaposlitev, način prijave in dokumentacija, ki jo mora kandidat priložiti prijavi, so navedeni v objavi na osrednjem spletnem mestu državne uprave www.gov.si.

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki na priloženem obrazcu »Prijava za DM 6008 – Višji svetovalec v Sektorju za pravo intelektualne lastnine«, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo: »Za javni natečaj št.

1100-3/2024 – DM 6008 Višji svetovalec v URSIL« na naslov: Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport, Kotnikova 5, 1000 Ljubljana, ali na elektronski naslov: gp.mgtsgov.si ..,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1090 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA GOSPODARSTVO, TURIZEM IN ŠPORT - URAD RS ZA INTELEKTUALNO LASTNINO, Kotnikova ulica 6 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: gp.mgtsgov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE13309.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica ofertadas.