Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > mozo de almacén/moza de almacén > Varastotyöntekijäksi Aaltovoimalle, Kvr-vuokraus Oy, Espoo

Varastotyöntekijäksi Aaltovoimalle, KVR-Vuokraus Oy, Espoo

Búsqueda en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de mozo de almacén/moza de almacén

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Teollisuuden ja rakentamisen avustavat työntekijät › Rahdinkäsittelijät ja varastotyöntekijät ym › Rahdinkäsittelijät, varastotyöntekijät ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

AALTOVOIMA - TÖIHIN AALLON VOIMALLA

Vaivatta varastolle! Oletpa ammattilainen, aloittelija tai opiskelija, haemme jatkuvasti määrätietoisia tekijöitä erityyppisiin ja -pituisiin työsuhteisiin asiakkaidemme moderneihin logistiikkakeskuksiin, tukkutoimintaan ja pienvarastoihin.

Täytä hakemus huolella ja kerro meille mistä sinut on tehty. Kiinnitä erityishuomiota osaamisesi ja kiinnostuksesi ulostuontiin. Huomaa, että taitojasi voidaan soveltaa myös muille aloille. Meitä kiinnostaa se, mikä sinua kiinnostaa.

Jätä hakemus  http://kvr.likeit.fi/apply/5261416   ja anna meidän hoitaa loput!

Aaltovoima Oy on moderni rekrytointi- ja henkilöstövuokrausyritys.

Perusta toiminnallamme on luotettavuus ja joustavuus. Keskeisimpiä arvojamme ovat työntekijöiden viihtyvyys ja positiivisen ilmapiirin vaaliminen työyhteisössä. Jokainen työntekijä ja asiakas on meille tärkeä.

Henkilöstöllämme on yhteensä kymmenien vuosien kokemus rakentamisen, logistiikan, teollisuuden ja palvelualojen rekrytoinneista henkilöstövuokrausalalla. Palveluitamme ovat henkilöstövuokrauksen ohella joustorekrytointi, urakat, suorarekrytointi ja ulkoistus.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: KVR-Vuokraus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:6be0b173-8a21-48aa-aa83-1003d55ed5b5.

Ver las 363 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén ofertadas.