Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/učiteljica Njemačkog Jezika

Vacantes de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Učitelj/učiteljica Njemačkog Jezika

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

OŠ VLADIMIRA NAZORA

Braće Radića 2/b, Pribislavec

40000 ČAKOVEC

KLASA: 112-02/24-01/3

URBROJ: 2109-41-24-01-1

Pribislavec, 26.2.2024.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11.,5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 152/14 94/13., 136/14.-RUSRH, 152/14., 7/17., 68/18., 98/19. i 64/20, 151/22. i 64/23.) članka 13. Pravilnika o radu te članaka 6. i 7. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje (u daljnjem tekstu: Pravilnik) ravnatelj OŠ Vladimira Nazora objavljuje:

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

  1. UČITELJ/ICA NJEMAČKOG JEZIKA - 1 izvršitelj na određeno (zamjena) nepuno radno vrijeme – 14 sati tjedno

Na natječaj se mogu javiti muške i ženske osobe u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova (Narodne novine 82/08. i 69/17.). Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

Uvjeti: opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa i posebni uvjeti propisani Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Posebni uvjeti (Narodne novine broj 6/19)

  • Poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno obrazovnog rada
  • Odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja iz članka 105. stavka 5. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te članka 4. Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi ( NN 6/19, 75/20).

Zapreke za zasnivanje radnog odnosa: Zapreke za zasnivanje radnog odnosa propisane su člankom 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz pisanu i vlastoručnu potpisanu prijavu (koja treba sadržavati osobno ime, adresu stanovanja, broj telefona odnosno mobitela te e-mail adresu i naziv radnog mjesta na koji se prijavljuje) kandidati su obvezni priložiti:

  1. Životopis
  2. Diplomu odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  3. Dokaz o državljanstvu
  4. uvjerenje nadležnog suda da podnositelj nije pod istragom i da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od dana raspisivanja natječaja
  5. elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Navedene isprave odnosno prilozi dostavljaju se u neovjerenoj preslici.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani kandidat dužan je sve navedene priloge odnosno isprave dostaviti u izvorniku ili u preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika sukladno Zakonu o javnom bilježništvu (Narodne novine broj 78/93., 29/94., 162/98., 16/07., 75/09., 120/16).

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 101., stavka 1. – 3. I članka 102., stavka 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19. i 84/21.), dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti i svu potrebnu dokumentaciju i dokaze propisane zakonom na koji se poziva, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje navedenog prava prednosti pri zapošljavanju:

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48., stavcima 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN br. 84/21.) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti i svu potrebnu dokumentaciju i dokaze iz članka 49., stavka 1. propisane zakonom na koji se poziva, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje navedenog prava prednosti pri zapošljavanju:

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata ( NN br. 33/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. I 98/19.) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti i svu potrebnu dokumentaciju s dokazima iz koje ostvaruje pravo na koje se poziva.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN br. 157/13., 152/14., 29/18.) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti i svu potrebnu dokumentaciju s dokazima iz koje ostvaruje pravo na koje se poziva.

Kandidat koji je pravodobno dostavio potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjava uvjete natječaja dužan je pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o zapošljavanju koji se nalazi na stanici Škole.

Kandidat prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči OŠ Vladimira Nazora, te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se poštom ili neposredno na adresu:

OŠ VLADIMIRA NAZORA, Braće Radića 2/b, Pribislavec, 40000 Čakovec s naznakom „za natječaj“.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osoba koja ne podnese pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i ne obavještava se o razlozima zašto se ne smatra kandidatom za natječaj.

Obavijest o izabranom kandidatu bit će objavljena na web stranici škole: http://uredos-vnazora-pribislavec.skole.hr/ natječaji najkasnije u roku od petnaest (15) dana od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom. U slučaju da se na natječaj prijave kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu, svi će kandidati biti obaviješteni i prema članku 20. stavku 4. Pravilnika.

RAVNATELJ: Bruno Matotek, mag.theol.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OŠ Vladimira Nazora, Braće Radića 2/b, Pribislavec

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2462480.

Ver las 164 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.