Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > profesor para alumnado con necesidades educativas especiales/profesora para alumnado con necesidades educativas especiales > Učitelj - Mobilni Učitelj Za Dodatno Strokovno Pomoč - M/ž

Vacantes de profesor para alumnado con necesidades educativas especiales/profesora para alumnado con necesidades educativas especiales en Podravska (Eslovenia)

Učitelj - Mobilni Učitelj Za Dodatno Strokovno Pomoč - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales › profesor para alumnado con necesidades educativas especiales/profesora para alumnado con necesidades educativas especiales.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Učitelji/učiteljice za vzgojo in izobraževanje oseb s posebnimi potrebami.

Descripción de la oferta de trabajo:

SPECIALNI IN REHABILITACIJSKI PEDAGOG, SVETOVALNI DELAVEC V VZGOJI IN IZOBRAŽEVANJU, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE DODATNE STROKOVNE POMOČI V SKLADU Z ODLOČBO O USMERITVI NA VEČINSKIH OSNOVNIH ŠOLAH IN VRTCIH, IZVAJANJE PRIPRAV NA VZGOJNO - IZOBRAŽEVALNO DELO, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA V SKLADU Z ZAKONOM, SPLOŠNIMI AKTI ZAVODA, OPRAVLJANJE DELA V VEČINSKIH OSNOVNIH ŠOLAH IN VRTCIH., Vrsta zahtevane strokovne izobrazbe za delovno mesto Mobilni učitelj za dodatno strokovno pomoč: Univerzitetni študijski program defektologije, specialne in rehabilitacijske pedagogike, magistrski študijski program druge stopnje specialna in rehabilitacijska pedagogika.

DRUGA ZNANJA IN POGOJI: OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT IZ VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA, IZPOLNJEVANJE POGOJEV PO 107.A ČLENU ZAKONA O ORGANIZACIJI IN FINANCIRANJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA.

POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI ZARADI NAKLEPNEGA KAZNIVEGA DEJANJA, POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI ZARADI DEJANJA ZOPER SPOLNO NEDOTAKLJIVOST.

IZPIT B KATEGORIJE TER LASTNO PREVOZNO SREDSTVO - AVTOMOBIL (DELO NA VEČIH ŠOLAH/VRTCIH).

KANDIDATI NAJ ZRAVEN ZAHTEVANIH DOKAZIL O PRIDOBLJENI IZOBRAZBI, STROKOVNEM IZPITU, OBEH POTRDIL O NEKAZNOVANOSTI TER VLOGE NA DELOVNO MESTO POŠLJEJO TUDI ŽIVLJENJEPIS.

NEPOPOLNIH VLOG NE BOMO UPOŠTEVALI.

KANDIDATI NAJ V PRIJAVI NA DELOVNO MESTO OBVEZNO NAVEDEJO REGISTRSKO ŠTEVILKO PRIJAVE NA DELOVNO MESTO.

ZAČETEK OPRAVLJANJA DELA: 1.4.2024 ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 421 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OSNOVNA ŠOLA DR. LJUDEVITA PIVKA, Ulica 25. maja 2 A, 2250 PTUJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MARIN MAG. LIDIJA
Contact Phone: 02 771 07 80
Contact Email: solapivkaptuj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE13161.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Educadores para necesidades especiales › profesor para alumnado con necesidades educativas especiales/profesora para alumnado con necesidades educativas especiales ofertadas.