Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj/ica Fizike

UČITELJ/ICA FIZIKE. Croacia

Contratación de Maestros de enseñanza primaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23) ravnateljica Osnovne škole Brod Moravice raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

  1. Učitelj/ica Fizike - 1 izvršitelja/ica, na neodređeno nepuno radno vrijeme (8 sati ukupnog tjednog radnog vremena)

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, kandidati moraju ispunjavati i posebne uvjete sukladno članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi („NN“ br. 6/2019, 75/2020).

Za zasnivanje radnog odnosa ne smiju postojati zapreke u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Prijavi (vlastoručno potpisanoj) je potrebno priložit slijedeće isprave odnosno priloge:

  • životopis
  • presliku diplome odnosno dokaza o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • uvjerenje da kandidat nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja
  • elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO ne stariji od 30 dana od dana raspisivanja natječaja

Isprave koje se prilažu uz prijavu, prilažu se u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidat će predočiti izvornike.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju posebnog propisa obvezni su uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08, 69/17).

Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka broj 2016/679 (GDPR) i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN br. 42/18)

Nepotpune i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti testiranju sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja Osnovne škole Brod Moravice:

Kandidat koji nije pristupio testiranju ne smatra se kandidatom.

Područje provjere, literatura, pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje, te vrijeme i mjesto održavanja testiranja biti će objavljeni na mrežnoj stranici Škole na adresi:

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti poštom ili neposredno na adresu: Osnovna škola Brod Moravice, Školska 3, 51312 Brod Moravice uz naznaku «za natječaj» u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem mrežnih stranica Škole.

U slučaju da se na natječaj prijavi kandidat ili kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima svi će kandidati biti obaviješteni sukladno članku 20 stavku 3. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Brod Moravice.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole od 16. veljače do 24. veljače 2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Osnovna škola Brod Moravice.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OŠ Brod Moravice, Školska 3, 51312 Brod Moravice

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2456968.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.