Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Uvajalca Za Področje Komerciale Na Delovnem Mestu Aplikativni Inženir - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Koroška)

Uvajalca Za Področje Komerciale Na Delovnem Mestu Aplikativni Inženir - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO IZVAJANJE NALOG S PODROČJA RAZVOJA APLIKACIJ / UVAJANJA,

TESTIRANJE PROGRAMOV - PROCESOV IN ODPRAVLJANJE NAPAKE,

NAČRTOVANJE IN UVAJANJE SPREMEMB PRI STRANKAH,

DOKUMENTIRANJE SPREMEMB PROGRAMOV - PROCESOV, IZVAJANJE ANALIZ IN PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA PROJEKTE,

SODELOVANJE PRI RAZVOJNIH PROJEKTIH., poznavanje komercialnih procesov, poznavanje problematike komercialnega področja, poznavanje  konceptov informacijskih rešitev, poznavanje MS Office orodij. želja po razvoju zahtevnih rešitev za digitalizacijo v srednjih in večjih podjetjih, ste timski igralci in v odnosu do sodelavcev korektni, zanesljivi in spoštljivi; vas odlikuje kreativnost, samoiniciativnost, ambicioznost, dobra osebna organiziranost, dobre komunikacijske sposobnosti, se dobro pisno in ustno izražate v slovenskem jeziku, zaželeno znanje srbskega, hrvaškega ali angleškega jezika,,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 98 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KOPA RAČUNALNIŠKI INŽENIRING D.D., KIDRIČEVA ULICA 14 , 2380 SLOVENJ GRADEC.

Instrucciones para solicitar:

Other
Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD88257.