Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Uređivač/ica Uredskih I Poslovnih Prostorija

UREĐIVAČ/ICA UREDSKIH I POSLOVNIH PROSTORIJA. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zapošljavamo u podružnici Tržnice Zagreb

jednog izvršitelja koji će obavljati poslove radnog mjesta:

Uređivač/ica uredskih i poslovnih prostorija

Što nudimo?

• ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 3 mjeseca

• mjesečnu bruto plaću u iznosu 954,56 € + dodatne mjesečne primitke u neto iznosu 166,36 €

• plaćenu godišnju kartu za gradski i međugradski prijevoz

• dodatnu godišnju nagradu, regres, božićnicu, dar za djecu mlađu od 15 godina povodom Sv Nikole

te dar u naravi za Uskrs

• sva ostala prava prema Kolektivnom ugovoru koji možete pronaći na linku: www.zgh.hr.

Mjesto rada: Zagreb

Uvjeti za obavljanje poslova:

• zdravstvena sposobnost za obavljanje navedenih poslova

Opisi poslova:

• odvajanje i zbrinjavanje otpada, čišćenje, pranje, pospremanje i provjetravanje svih uredskih i poslovnih prostorija, sanitarnih čvorova, garderoba, hodnika i rashladnih vitrina

• brisanje prašine, laštenje podova, pranje prozora i vrata te čišćenje i pranje tepiha i inventara

• dostavljanje informacija potrebnih za pravovremenu nabavu dovoljnih količinama higijenskog materijala u sanitarnim prostorijama

• naplata naknade za korištenje usluga sanitarnog čvora ovisno o lokaciji na koju je raspoređen

• odgovoran je za racionalno korištenje sredstva za čišćenje te njihovu ispravnost

• odgovoran je za pravovremeno izvršavanje poslova radnog mjesta i dodijeljenih radnih zadataka

Dokazi uz ponude: životopis/molba

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu:

Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto Uređivač/ica uredskih i poslovnih prostorija u podružnici Tržnice Zagreb”.

Ostale napomene

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, 10 000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469995.

Ver las 388 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.