Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > montador de equipos electrónicos/montadora de equipos electrónicos > Tuotantokordinaattori / Tammisaari, Tp Avuksenne Oy, Raasepori

Tuotantokordinaattori / Tammisaari, TP Avuksenne Oy, Raasepori

Contrato de montador de equipos electrónicos/montadora de equipos electrónicos en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos › montador de equipos electrónicos/montadora de equipos electrónicos.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Sähkö- ja elektroniikkalaitteiden kokoonpanijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Tammisaareen

TUOTANTOKORDINAATTORIA

Kyseessä on suomalainen perheyritys, joka kehittää, valmistaa, markkinoi ja myy hygieniatuotteita.

Etsimme oma-aloitteista henkilöä, joka hahmottaa hyvin kokonaisuuksia, osaa toimia itsenäisesti ja kykenee toimimaan annettujen ohjeiden sekä aikataulujen puitteissa. Tehtävässä menestyminen edellyttää huolellisuutta ja tarkkuutta, hyviä vuorovaikutustaitoja ja kykyä löytää ratkaisuja oman vastuualueen haasteisiin sekä kykyä kehittää tehtävää muuttuvassa toimintaympäristössä.

Tehtävä pitää sisällään mm. aikataulujen suunnittelua, seurantaa ja ylläpitoa. Myös erilaiset hallinnolliset työt ja projektit sekä raportoinnit kuuluvat toimenkuvaan.

Kyseessä erittäin monipuolinen ja palkitseva toimenkuva sekä vakituinen työsuhde

Täytämme paikan heti sopivan löydyttyä.

Edellytämme sinulta

- Työhön soveltuvaa tutkintoa, esimerkiksi elintarviketekniikan tai prosessiteollisuuden alalta.

- Aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä

- Aiempaa kokemusta tuotannonohjausjärjestelmien sekä raportointityökalujen käytöstä

- Oma-aloitteista ja itsenäistä otetta

- Hyvää suomen ja englanninkielen taitoa

Tarjoamme sinulle:

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Monipuolisen työnkuvan

- Vakituisen työn

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2a945dcf-a068-4f7d-b058-fb7aca5f4739.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos › montador de equipos electrónicos/montadora de equipos electrónicos ofertadas.