Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Toimitilahuoltajia Koulukohteeseen, Helsinki, Palmia Oy, Helsinki

Ofertas en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones

Toimitilahuoltajia Koulukohteeseen, Helsinki, Palmia Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme joukkoomme tehokasta, huolellista toimitilahuoltaja koulukohteeseen.

Työtehtävät

Toimitilahuoltajana työnkuvaasi sisältyy muun muassa ylläpito- ja perussiivousta. Tulet osaksi 5 hengen tiimiä, jossa jokaista arvostetaan. Työ on kokoaikainen ja työvuorot sijoittuvat klo 13-21 välille.

Edellytämme sinulta

Edellytämme sinulta työkokemusta vastaavista tehtävistä vähintään 1 vuoden ajalta tai suoritettua alan tutkintoa. Arvostamme, että olet luotettava, joustava ja asiakaspalveluhenkinen. Työnteko sujuu sinulta sekä tiimissä että itsenäisesti.

Päiväkoti- ja koulukohteessa pääosin työskenteleviltä edellytämme voimassa olevan rikosrekisteriotteen (laki lasten- ja nuorten kanssa työskentelystä) esittämistä.

Miksi meille?

Tarjoamme sinulle työn luotettavan palveluntuottajan palveluksessa. Meillä olet osa kehittyvää, monipuolista ja osaavaa työyhteisöä, jossa myös avautuu säännöllisesti urapolkumahdollisuuksia.

Palkkasi perustuu AVAINTA ry:n työehtosopimukseen.

Tämän tehtävän peruspalkka:

- 1982,05 € /kk

Maksamme myös mahdollisista kokemusvuosilisistä: viiden vuoden vastaavasta työkokemuksesta (5%) ja 10 vuoden vastaavasta työkokemuksesta (10%). Kokemusvuosilisät maksetaan peruspalkasta. Noudatamme AVAINTA ry:n työehtosopimusta (AVAINTES).

Lisäksi tarjoamme työsuhde-etuna Epassin, jota voit käyttää työmatka-, liikunta-, kulttuuri- ja hyvinvointipalveluihin.

Lue https://www.palmia.fi/fi/tyopaikat/tyonantajalupaus/ ja katso mitä https://www.palmia.fi/fi/tyopaikat/tyonhakijalle/ruokapalvelut/kertovat työstään!

Kiinnostuitko?

Hae heti, sillä aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja täytämme tehtävän sopivan henkilön löydyttyä.

Työt alkavat sopimuksen mukaan.

Lisätietoja antaa palveluesihenkilö Anna Skyttä numerosta 040 824 98 12 ma-pe klo 10:00-12:00.

Tule osaksi porukkaa, jossa jokaista arvostetaan!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Palmia Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:d917362a-9c9b-463b-a54b-4de2efc1e595.

Ver las 65 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.