Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Tehnolog/inja – Konstruktor/ica U Proizvodnji Modularnih Objekata

TEHNOLOG/INJA – KONSTRUKTOR/ICA U PROIZVODNJI MODULARNIH OBJEKATA

Demanda de Ingenieros mecánicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zapošljavamo djelatnika u tehničkom uredu

Opis poslova:

- izrada tehničkih i radioničkih nacrta za proizvodnju kontejnerskih i modularnih objekta

- izrada nacrta za ponude

- izada nacrta za vanjske kooperante (Drvene fasade, Alu i PVC stolarija, Knauf, Keramika, elektro instalacije)

- izvlačenje specifikacija i količina potrebnih materijala za izradu gotovog proizvoda

- projektiranje za CNC strojeve (laser, savijačica itd.)

- izrada dokumentacije za proizvodnju (Radni nalozi, nacrti, tehnička dokumentacija)

- povremeno sudjelovanje u izradi kalkulacija za ponude

- izrada normative za prozivodnju

- uvođenje poboljšanja u kvaliteti, ekonomičnosti, tehnologiji i funkcionalnosti pojedinih rješenja

- suradnja s internim odjelima prodaje

- povremena komunikacija s kupcima u fazi razvoja projekta oko tehničkih detalja

Uvjeti koje nudimo:

- zaposlenje u stabilnoj firmi s preko 25 zaposlenih koja posluje preko 15 godina

- dinamično i zanimljivo radno okruženje koje nudi mogućnost razvoja i stjecanje novih vještina

- stimulativna primanja + dodatak na ostvarenje plana

- stalni radni odnos uz probni rok

- samostalnost u radu

Uvjeti za zaposlenje:

- tehnički smjer obrazovanja

- informatičko znanje - napredno poznavanje: Autocad, MS Office, MS Project, Autodesk Inventor(Nije nužno napredno poznavanje, dovoljno srednje).

- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

- prednosti su rad na sličnim radnim mjestima, poznavanje rada u software za vođenje materijala u proizvodnji, poznavanje ISO sustava

- kontinuirano učenje i razvijanje vještina i znanja

Poželjne osobine:

- proaktivnost i samostalnost u radu

- izražene međuljudske vještine i spremnost za preuzimanje odgovornosti

- komunikativnost i sklonost timskom radu

- sklonost praktičnom riješavanju problema

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: APPARIS GRUPA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 052 555957

Email: toni.damijanicapparis.hr

NajavaMobitel: 098 299042

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2442697.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.