Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Majandusspetsialist

Búsqueda de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Majandusspetsialist

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Majandusspetsialisti põhiülesanneteks on vallale kuuluva vara ja kinnisvara haldamise korraldamine ja valdkonna projektide juhtimine, haldus- ja hooldustöödega seotud tegevuste korraldamine, hoonete ohutusega seotud tegevuste koordineerimine. Mustvee valla heakorraalaste tegevuste koordineerimine. Elanikonna kaitse ja kriisikorralduse koordineerimine.

Omalt poolt pakume: Motiveerivat ja väljakutseid võimaldavat tööd, võimalust panustada omavalitsuse arendamisse, toredat töökollektiivi.

Muud nõuded: • Oskus käsitleda ametikohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid;

• positiivne ellusuhtumine ja initsiatiivikus, ausus ja usaldusväärsus;

• hea pingetaluvus, organiseerimisvõime;

• hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;

• avaliku teenistuse seaduse §14 nõuetele vastavus.

Kasuks tuleb:

• teadmised ja kogemused majandus- ja tehnika valdkonnas;

• varasem töökogemus antud valdkonnas;

• omad teadmisi kohaliku omavalitsuse korraldust ja valdkonda reguleerivatest õigusaktidest ning õigusaktide ja dokumentide vorminõuetest ja koostamisest.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Mustvee Vallavalitsus.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5454 5145
  • Correo electrónico: reili.toomingmustvee.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1589692.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.