Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Tarvittaessa Töihin Kutsuttavia Siivoojia, 2 Paikkaa, Rentaman Finland Oy, Turku

Ofertas de empleo de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Tarvittaessa Töihin Kutsuttavia Siivoojia, 2 Paikkaa, Rentaman Finland Oy, Turku

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme tarvittaessa töihin kutsuttavia siivoojia Turun talousalueelle.

Työtehtäviin kuuluu monipuoliset siistijän työt. Työ sopii myös opiskelijalle tai lisätöitä hakevalle.

Toivomme hakijalta:

- hyvää motivaatiota ja ahkeraa työotetta

- monipuolinen kokemus siivousalan työtehtävistä

- suomen kielen taitoa

- ajokortti hakijan eduksi

Haastattelemme hakijoita jo haku aikana, paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Mikäli olet etsimämme henkilö, jätäthän hakemuksen palkkatoiveineen. Lisätietoja tehtävästä antaa Emilia Vilponen, emilia.vilponenrentaman.fi

Rentaman välittää ammattitaitoista työvoimaa asiakkaan tarpeisiin!

Osa-aikatyö

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 402 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Rentaman Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:6b291620-f277-46a3-89ce-2e4abde21eb6.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.