Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja - äänekoski - Saarijärvi - Laukaa - Jyväskylä

Taksinkuljettaja - Äänekoski - Saarijärvi - Laukaa - Jyväskylä

Ofertas de empleo en Finlandia (Keski-Suomi) de taxista

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haetaan taksinkuljettajia ensisijaisesti Äänekoskelle, Saarijärvelle, Laukaalle ja Jyväskylään. Voit asua myös muualla Keski-Suomessa.

Haemme taksinkuljettajia päivä- ja yövuoroihin kesä-elokuulle 2024. Mahdollisuus ajaa myös vuoroja viikonloppuisin. Elokuun jälkeen voi jatkaa osa-aikaisena viikonloppukuljettajana/lomasijaisena. Valittava henkilö voi itse valita tilanteeseensa sopivat työvuorot ja -ajat. Työ sopii opiskelijalle tai muulle lisäansioita kaipaavalle. Autoina käytämme henkilö- ja inva-autoja, jotka sijaitsevat eri puolella Keski-Suomea ja Jyväskylässä. Autoa on mahdollista säilyttää kuljettajan kotona.

Automme ovat Keski-Suomen aluetaksin välityksessä, minkä lisäksi ne ajavat kelakyytejä Taksi Helsingin välityksessä sekä SHL/VPL -kyytejä Keski-Suomen alueella.

Voimme avustaa tarvittavien ajolupien hankinnassa. Koulutamme myös tarvittaessa laitteiden käyttöön.

Provisiopalkkaus, johon vaikuttaa aiempi työkokemus alalta.

Ajokortti on välttämätön.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 115 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kontro Group Oy - Suolahden Taksi.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:c37a600a-1b33-4796-888a-308458d2f837.

Ver las 81 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.