Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja, Taksipalvelut Gröhn Oy, Rauma

Taksinkuljettaja, Taksipalvelut Gröhn Oy, Rauma. Satakunta

Contratación en Finlandia (Satakunta) de taxista

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme vakituista taksinkuljettajaa, automme on Satakunnan aluetaksin välityksessä.

Taksipalveluihimme kuuluvat sote-, kela- ja päivittäisasiakkaiden taksipalvelut. Sopimusajot mukaan lukien.

Mitä odotamme sinulta?

Työn hoitaminen edellyttää oma-aloitteisuutta, kohteliasta asiakastyötä sekä hyvää tilannetajua  erilaisten asiakastilanteiden kohdalla sekä suomen kielen taitoa.

Jotta pääset heti aloittamaan työn, sinulla on jo Traficomin taksinkuljettajan ajolupa sekä Satakunnan aluetaksin hyväksytysti suoritettu kuljettajankoulutus.

Entä mitä me tarjoamme sinulle?

-Itsenäisen työn, jossa voit vaikuttaa päiviesi kulkuun

-Tarvittavan perehdytyksen työhön

-Provisiopalkan

-Työterveyshuollon

-Työvaatteet

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Taksipalvelut Gröhn Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:db035428-e180-42af-9e09-b29bb90ba68b.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.