Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja, Rytivaara Juha, Kajaani

Contratación de taxista en Kainuu (Finlandia)

Taksinkuljettaja, Rytivaara Juha, Kajaani

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haen Taksinkuljettajaa osa-aikaiseen työhön, myös kesätyö on mahdollista.

Taksini toimi Korpitaxin välityksessä Kajaanissa.

Aikaisempaa työkokemusta alalta ei vaadita, motivoitunut asenne ja hyvä suomen kielen taito riittää.

Jos hakijalla ei ole ennestään Taksinkuljettajan ajolupaa, niin sitä voi hakea Traficomilta.

Lisäksi vaaditaan Korpitaxin järjestämä kuljettajakoulutus.

Työnantaja opastaa ajoluvan hankkimisessa ja perehdyttää taksinkuljettajan työhön.

Työvuorot ovat päivä-,ilta- ja yövuoroja.

Työvuorot voidaan sopia joustavasti  ja työntekijällä on mahdollisuus vaikuttaa työvuoroihin.

Työ sopii mainiosti  henkilölle joka haluaa lisäansioita tai opiskelijan kesätyöksi.

Vastaan miellelläni kysymyksiin.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kainuu.

Ver 53 ofertas de trabajo en "Kainuu" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Rytivaara Juha.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:203132ad-870d-450d-9de7-a663029934bc.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.