Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > mecánico electricista/mecánica electricista > Sähköasentajia Aurinkopaneelien Asennustöihin, Uratalo Group Oy, Turku

Sähköasentajia aurinkopaneelien asennustöihin, Uratalo Group Oy, Turku

Empleos en Finlandia (Varsinais-Suomi) de mecánico electricista/mecánica electricista

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › mecánico electricista/mecánica electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Muut sähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme sähköasentajia aurinkopaneelien asennustöihin

Asiakkaanamme on turkulainen sähköalan yritys, jonka palveluihin kuuluvat erilaiset sähköalan asennus- ja huoltotyöt.

Työnkuva sisältää aurinkosähköjärjestelmien kytkemistä keskuksiin, latausasemien asennusta sekä muita sähkötöitä vaihtelevien työkohteiden mukaisesti.

Tehtävä edellyttää sähköalan koulutusta, vähintään vuoden kokemusta aurinkopaneelien asennuksesta, valmiutta lähteä muutaman päivän kestäviin keikkoihin myös muihin kaupunkeihin.

Mahdollisuus oman auton käyttöön on eduksi, mutta tarvittaessa työauto on järjestettävissä työpaikalta.

Odotamme sinulta:

- Sähköalan koulutusta.

- Aiempaa kokemusta aurinkopaneelien asennustyöstä.

- Kykyä itsenäiseen työskentelyyn ja tarkkuutta työssäsi.

- Voimassa olevat ammattipätevyyskortit, kuten työturvallisuuskortti ja sähkötyöturvallisuuskortti

- Sujuvaa suomen kielen taitoa

Tarjoamme sinulle:

- TES:n mukaisen, kokemuksesi mukaan neuvoteltavissa olevan palkkauksen

- Mahdollisuuden pitkäaikaiseen työsuhteeseen

- Mielenkiintoisia projekteja

- Mukavan ja ammattitaitoisen tiimin

Aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja sopiva henkilö saatetaan palkata jo ennen hakuajan päättymistä.

Lähetäthän hakemuksesi pikimmiten, mutta viimeistään 17.3.2024

Tätä rekrytointia hoitaa Uratalo ja hyväksymme hakemukset ainoastaan järjestelmämme kautta. Emme käsittele sähköpostilla, WhatsApp tai tekstiviestillä lähetettyjä hakemuksia.

This recruitment is handled by Uratalo and we only accept applications through our system. We do not process applications send by email, WhatsApp or text message.

Lisätietoja tehtävästä antaa:

Susanna Ojala

358 50 336 6059

Uratalo on rekrytointeihin ja henkilöstövuokraukseen erikoistunut yritys. Toimipisteemme sijaitsevat Varsinais-Suomessa ja Pirkanmaalla, mutta asiakkaamme ympäri Suomea. Autamme yrityksiä ja työntekijöitä löytämään toisensa ja menestymään yhdessä. Tutustu palveluihimme: www.uratalo.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Uratalo Group Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:4eae05c1-d40f-43c1-93ca-4b71fae9d920.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › mecánico electricista/mecánica electricista ofertadas.