Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > electricista > Sähköasentaja, 2 Paikkaa, Rekrytointipalvelu Sihti Oy, Oulu

Sähköasentaja, 2 paikkaa, Rekrytointipalvelu Sihti Oy, Oulu

Oferta en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia) de electricista

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme ammattitaitoista ja pitkän kokemuksen omaavaa sähköasentajaa asiakkaallemme saneeraus- sekä uudiskohteisiin. Toivomme, että hakijalta löytyy vähintään kaksi vuotta kokemusta sähkötöistä, sekä luvat toimia itsenäisesti työssä.

Työ alkavat sopimuksen mukaan. Palkkaus tehtävään TES:n, sekä kokemuksen mukaan.

Tarjoamme sinulle:

- Mahdollisuuden työntekoon hyvässä porukassa

- Luotettavan palkanmaksun

- Avaimet ammattitaidon kehittämiseen

Kiinnostuitko? Siinä tapauksessa jätä hakemuksesi linkin kautta ja tule mukaan työskentelemään huipputiimiin!

Lisätietoja tehtävästä antaa

Maria Hänninen

040 182 7435

maria.hanninensihti.fi

Rekrytointipalvelu Sihti on henkilöstöpalvelualan kasvuvoimainen ammattilainen ja toimii osana Adecco-konsernia. Tavoitteenamme on kulkea henkilöstöpalveluiden etulinjassa ja olla alan pätevin pelaaja!

Klikkaa www.sihti.fi, tervetuloa meille!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 226 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Rekrytointipalvelu Sihti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:4d8e8828-6862-4164-bfbe-f799f599a3dc.

Ver las 267 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.