Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > electricista > Sähköasentaja, 3 Paikkaa, Bygga Capital Oy, Pääkaupunkiseutu, Helsinki

Oferta de electricista en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Sähköasentaja, 3 Paikkaa, Bygga Capital Oy, Pääkaupunkiseutu, Helsinki

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei sinä työt vailla oleva sähköasentaja!

Etsimme asiakasyrityksellemme kolmea sähköasentajaa rakennustyömaille pääkaupunkiseudun kohteisiin. Työt keskittyvät erilaisiin sähköasennustöihin uudis- ja korjausrakentamisen parissa. Odotamme sinulta tehtävään soveltuvaa koulutusta sekä kolmen vuoden työkokemusta. Eduksi laskemme suomen kielen taidon sekä oman auton käyttömahdollisuuden.

Työaika sijoittuu arkisin aikavälille 7-15.30 ja työt alkavat joustavasti kevään aikana.

Laita vapaamuotoinen hakemus palkkatoiveineen osoitteeseen juha-pekkabyggahelsinki.fi

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1124 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Bygga Capital Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1bc34735-69d6-4d57-b393-4ac6e14b08e5.

Ver las 264 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.