Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Representantes comerciales > Suradnik/ica U Poslovima Nabave I Logistike

SURADNIK/ICA U POSLOVIMA NABAVE I LOGISTIKE. Croacia

Contratación de Representantes comerciales en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Sales and purchasing agents and brokers › Commercial sales representatives.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- vodi poslove oko nabave robe za potrebe tvrtke sa stranim i domaćim dobavljačima

- vrši analizu dobavljača - izabire najpovoljnijeg dobavljača, uspostavlja i održava trajni poslovni odnos s dobavljačima

- sudjeluje u izradi i praćenju ugovora s dobavljačima

- komunikacija sa dobavljačima te koordinira i brine o terminima isporuke

- prati zalihe robe na stanju te vodi brigu o minimalnim količinama robe

- kontrolira naručenu robu i popratnu dokumentaciju, brine oko rješavanja eventualnih reklamacija

- izrađuje nabavne kalkulacije, uvozno/izvoznu dokumentaciju i brine se za nabavnu operativu

- odgovara za kvalitetno i pravovaljano odvijanje poslova na uvozu/unosu i izvozu

- dužan je osigurati praćenje propisa iz oblasti carinskog i špediterskog poslovanja

- izrađivanje potrebnih izvještaja i drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

- izrada i održavanje baze postojećih i potencijalnih dobavljača te podizvođača

- uvozni i izvozni poslovi, organizacija transporta i logistika

- sudjelovanje u izradi planova nabave, izvještaja i analiza

- poznavanje operativnog posla u nabavi i logistici

- proaktivnost u suradnji s prodajom i proizvodnjom, kao i sa ostalim organizacijskim jedinicama

- samostalnost u radu na cjelokupnom procesu, od uvozno/izvoznih dokumenata, carinskih procedura, transportnih dokumenata u zemlji i inozemstvu

- minimalno 1 godina iskustva na sličnim poslovima

- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine

- visoka razina organiziranosti i odgovornosti

- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (komunikacija sa ino dobavljačima)

- aktivno znanje talijanskog jezika u govoru i pismu (komunikacija sa ino dobavljačima)

- poznavanje rada u ERP sustavima

- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAMAR MEDICAL d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: infozamar.care

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2480965.

Ver las 237 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales ofertadas.