Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Stručni/a Suradnik/ca, Interni Naziv: Stručni/a Suradnik/ca – Isvu Koordinator/ica

STRUČNI/A SURADNIK/CA, INTERNI NAZIV: STRUČNI/A SURADNIK/CA – ISVU KOORDINATOR/ICA

Búsqueda en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FILOZOFSKI FAKULTET

Zagreb, Ivana Lučića 3

RASPISUJE NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme i s punim radnim vremenom na radnom mjestu I. vrste – stručni suradnik, interni naziv: stručni suradnik – ISVU koordinator- jedan izvršitelj (m/ž), uz probni rok od 6 mjeseci

Uvjeti:

• Razina 7.1 sv. HKO – završen prijediplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani prijediplomski i diplomski sveučilišni studij (magistar/magistra) ili VSS

• 3 godine iskustva rada u ISVU aplikacijama te obradi i usustavljivanju podataka za unos u relacijske baze podataka

• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu na razini B2

• Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office) i rad u WordPress sustavu

Posebna znanja koja će se vrednovati kao prednost pri odabiru kandidata koji zadovoljavaju formalne uvjete natječaja:

• Iskustvo rada u visokoškolskim ustanovama

• Odlične analitičke sposobnosti

• Razvijene komunikacijske vještine

• Pedantnost i samoorganiziranost u radu

Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN br. 106/12 – pročišćen tekst) i Opće uredbe EU 2016/679.

Pristupnici, koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj, pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje toga prava. Takvi pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima. Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17), popis dokaza potreban za ostvarivanje toga prava dostupan je na poveznici https://maia.ffzg.hr/att/branitelji/branitelji.pdf

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Sveučilište u Zagrebu, Filozofski fakultet.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454409.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.