Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Psicólogos > Stručni/na Radnik/ca I. Vrste - Psiholog/inja

STRUČNI/NA RADNIK/CA I. VRSTE - PSIHOLOG/INJA. Croacia

Oferta en Croacia de Psicólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Psychologists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (NN 56/2022, 127/22. i 58/23.), članka 23. Statuta Doma za odrasle osobe Lobor-grad, Markušbrijeg 131, Lobor 49253 od 19. listopada 2023. godine te izdanih prethodnih suglasnosti Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, KLASA: 100-01/23-02/131, URBROJ: 524-08-01-02/5-23-2; KLASA: 100-01/23-02/597, URBROJ: 524-08-01-02/5-23-2; i KLASA: 100-01/23-02/195, URBROJ: 524-08-01-02/5-23-2, KLASA: 100-01/24-02/51, URBROJ: 524-08-01-02/3-24-2, a sukladno Pravilniku o unutarnjem ustroju i sistematizaciji poslova Doma, ravnateljica Doma za odrasle osobe Lobor-grad raspisuje

JAVNI NATJEČAJ za

  1. STRUČNI RADNIK I. VRSTE – PSIHOLOG - 1 izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme - novootvoreno radno mjesto

Uvjeti: - Završen diplomski sveučilišni studij psihologije

  • Položen stručni ispit,
  • Odobrenje za samostalan rad
  • Poznavanje rada na računalu

Ostalo: Probni rad šest (6) mjeseci

Uz vlastoručno potpisanu pisanu prijavu, kandidati trebaju dostaviti i dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta:

. Životopis

  • Dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe o završenoj školi propisanoj uvjetima radnog mjesta, odnosno diplome za radno mjesto pod br. 1),
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za radno mjesto navedeno pod točkom 1. i 2, osim kandidata koji su završili petogodišnji obrazovni program za zanimanje medicinska sestra/tehničar (presliku),
  • Odobrenje za samostalan rad za točku 1. i 2. (preslika),
  • Dokaz o položenom tečaju za njegu za radno mjesto pod br. 4. i 5. (preslika Uvjerenja)
  • Dokaz o položenom vozačkom ispitu B kategorije za radno mjesto pod br. 3. i 5. (preslika)
  • Dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili domovnice)
  • Elektronički zapis odnosno potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (radni staž) – ne starije od dana objave natječaja
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak - ne starije od dana objave natječaja.

U radni odnos niti na jedno radno mjesto ne može biti primljena osoba za čiji prijam postoji zapreka iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi.

  • Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenoj preslici uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike.
  • Prijavu je potrebno vlastoručno potpisati. Dostavljena dokumentacija neće se vraćati.
  • Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17).
  • Pisane prijave sa potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“ neposredno ili poštom na adresu:
  • Dom za odrasle osobe Lobor-grad, Markušbrijeg 131, Lobor 49253, s naznakom: „navesti naziv radnog mjesta za koje se dostavlja ponuda“ – ­­­­­­­­­­­___ izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme - NE OTVARAJ“.
  • Potpunom prijavom smatra se ona prijava koja sadržava sve podatke i svu priloženu dokumentaciju navedenu u natječaju. Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom u postupku natječaja.
  • Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
  • Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19 i 84/21) i članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, dužan/na je priložiti i dokaze o ispunjavanju uvjeta prednosti pri zapošljavanju, prema popisu koji je dostupan na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja putem sljedeće poveznice: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 (https://branitelj.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje//Popis%20Dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju.pdf).“
  • Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužan/na je priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos.
  • Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužan/na je i priložiti dokaz (rješenje) o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.
  • Svi kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete javnog natječaja će biti pozvani na razgovor (intervju).
  • Kandidati/kinje koji/e ne pristupe razgovoru (intervjuu) više se ne smatraju kandidatima/kinjama u postupku.
  • Dom pridržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.
  • Izabrani kandidat će prije sklapanja ugovora o radu biti upućen na provjeru zdravstvene sposobnosti.
  • O rezultatima javnog natječaja kadidat/kinja će biti obaviješten/a javnom objavom odluke o prijemu izabranog kandidata/kinje na web - stranici Doma za odrasle osobe Lobor-grad, http://www.lobor-grad.hr .
  • Dostava odluke svim kandidatima/kinjama smatra se obavljenom istekom osmog dana od dana javne objave na web-stranici Doma za odrasle osobe Lobor-grad.
  • Dom za odrasle osobe Lobor-grad će prikupljene osobne podatke kandidata obrađivati isključivo u svrhu provođenja javnog natječaja za zapošljavanje, sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka (EU 2016/679) i Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN br. 42/18), te ih čuvati u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Dom za odrasle osobe Lobor-grad.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: na adresu navedenu u tekstu  JAVNOG NATJEČAJA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2459506.

Ver las 50 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos ofertadas.