Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (I) - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia (Gorenjska)

Descripción de la oferta de trabajo:

DRUGI TEHNIKI IN STROKOVNI SODELAVCI V ZDRAVSTVU, D. N., poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI DOKUMENTOV, KI SO POTREBNI ZA PODPIS POGODBE ZZZS IN PRIPRAVA DELOVNIH PROGRAMOV,

PRIPRAVLJANJE PREGLEDA KADRA PO OE, PREDLOGOV ZA MOŽNE ŠIRITVE PRIZNANEGA KADRA IN NOVE ZAPOSLITVE,

SPREMLJANJE, IZVAJANJE IN URESNIČEVANJE DOLOČIL POGODBE Z ZZZS,

PRIPRAVA LETNEGA NAČRTA DELOVNEGA PROGRAMA PO DEJAVNOSTIH, SPREMLJANJE IN IZVAJANJE LE TEGA,

PRIPRAVA ZAHTEVNEJŠIH PRIMERJALNIH ANALIZ MED ENOTAMI OZGOZ. PRIMERJAV Z DRUGIMI,

PRIPRAVA ZAHTEVNEJŠIH ANALIZ PO DEJAVNOSTIH,

VREDNOSTNO SPREMLJANJE REALIZACIJE DELOVNEGA PROGRAMA PO VRSTAH STORITEV IN PO PLAČNIKU TER IZDELAVA TABEL,

PRIPRAVA IN USKLAJEVANJE CENIKOV STORITEV PO DEJAVNOSTIH V OZG,

KOORDINACIJA DELA PRI PRIPRAVI OPERATIVNIH NAVODIL, ISKANJE USTREZNIH POJASNIL S STRANI ZZZS, SODELOVANJE S PROGRAMSKIMI HIŠAMI PRI IMLEMENTACIJI REŠITEV, SPREMLJANJE IZVAJANJA NAVODIL PO OE IN PRIPRAVA PREDLOGOV ZA UKREPANJE,

PRIPRAVA ANALIZE OBREMENITEV V NNMP,

PRIPRAVA RAZLIČNIH OBRAČUNOV V SKLADU Z ZZZS - PRIZNANA SREDSTVA, GLAVARINA, LZM, DELAVNICE IPD.,

MESEČNO SPREMLJANJE REALIZACIJE IN STROŠKOV LABORATORIJA REFERENČNIH AMBULANT,

PRIPRAVA RAZNIH POROČIL ZA ZUNANJE INSTITUCIJE (POSLOVNI NAČRTI, REALIZACIJA POSLOVNIH - FINANČNIH NAČRTOV),

OBČASNA POMOČ PRI PRIPRAVI JAVNIH NAROČIL (ZOBOTEHNIČNE STORITVE IPD.),

PRIPRAVA RAZLIČNIH NAVODIL ZA OE,

PRIPRAVA OCENE PRIHODKOV ZA OZG IN OE,

DRUGA DELA PO ODPREDBI PREDPOSTAVLJENEGA., Kandidati lahko pošljejo podatke (vlogo, življenjepis in dokazila o izpolnjevanju pogojev) na tajnistvoozgozg-kranj.si

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z izkušnjami s področja izvajanja zgoraj navedenih nalog. K vlogi naj kandidat priloži izpolnjeno prijavo na prosto delovno mesto, ki je dostopno na sledeči povezavi: https://www.ozg-kranj.si/data/files/Novice/Prijave/OBRAZEC_Prijava.pdf

Datum pričetka dela: čimprej,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 266 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: OZG; OZG, OE Uprava, Gosposvetska ulica 9 , 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ČUFER TJAŠA
Contact Phone: 04 208 25 27
Contact Email: tjasa.cuferozg-kranj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH09753.