Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > subastador/subastadora > Strokovni Sodelavec Za Tržno Komuniciranje (v Maloprodaji) - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC ZA TRŽNO KOMUNICIRANJE (V MALOPRODAJI) - M/Ž

Vacantes en Eslovenia (Gorenjska) de subastador/subastadora

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes › subastador/subastadora.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Posredniki/posrednice za poslovne storitve ipd › Posredniki/posrednice za poslovne storitve, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

POSREDNIK ZA POSLOVNE DEJAVNOSTI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, - SODELOVANJE PRI KREATIVNI ZASNOVI TRŽENJSKIH AKTIVNOSTI,

- NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE TRŽENJSKIH AKTIVNOSTI,

- UPRAVLJANJE S CELOSTNO GRAFIČNO PODOBO,

- UREDNIŠTVO SPLETNIH STRANI, SPLETNE TRGOVINE IN SOCIALNIH OMREŽIJ,

- SODELOVANJE S POGODBENIMI IZVAJALCI TRŽENJSKIH AKTIVNOSTI,

- NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA UREJENOST PRODAJNIH MEST.

, Dobra usposobljenost za delo s pisarniškimi orodji, aktualnimi spletnimi platformami za oblikovanje (Canva, …) ter socialnimi omrežji (FB, IG …), izkušnje z e-mail marketingom,

znanje in razumevanje spletne analitike (Google Analytics),

sistematičnost, natančnost, sposobnost za delo v skupini, kreativnost, iznajdljivost, sposobnost opravljanja več projektov hkrati, kombinacija strateških, organizacijskih in komunikacijskih veščin z izkušnjami na področju digitalnega marketinga

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ALPINA, tovarna obutve, d.o.o., Strojarska ulica 2 , 4226 ŽIRI.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GANTAR MATEJA
Contact Email: zaposlitevalpina.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF51072.