Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > ingeniero electrónico/ingeniera electrónica > Strokovni Sodelavec I – Za Področje Signalno Varnostnih Naprav - M/ž

Trabajos en Eslovenia (Savinjska) de ingeniero electrónico/ingeniera electrónica

Strokovni Sodelavec I – Za Področje Signalno Varnostnih Naprav - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektronike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTRONIKE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VZDRŽEVANJE IN UPRAVLJANJE SIGNALNOVARNOSTNIH NAPRAV, IZDELAVA TEHNIČNIH ZAHTEV NA PODROČJU SIGNALNOVARNOSTNIH NAPRAV, IZDELAVA TEHNIČNIH PODLAG ZA PROJEKTE IN RAZPISE, USKLAJEVANJE VZDRŽEVALNIH PROCESOV IN OPTIMIZACIJA VZDRŽEVANJA., Pogoji, ki jih morajo izpolnjevati kandidati, so:  strokovna izobrazba: visokošolska strokovna ali univerzitetna izobrazba ustrezne smeri (prednost je izobrazba smeri elektrotehnika),  delovne izkušnje: 12 mesecev na podobnih delih, usposobljenost za delo z računalniškimi programi MS Office.  Prednost bodo imeli kandidati z naslednjimi znanji/veščinami/sposobnostmi:  - izpolnjevanje zdravstvenih pogojev v skladu z 925-P05 Sprejem in usposobitev delavcev in 925-DN 18 Postopki preverjanja duševne in telesne zmožnosti OVKN (osebe, ki opravljajo varnostno kritične naloge),  - prednost so izkušnje na področju vzdrževanja v elektrotehnični dejavnosti, - vozniški izpit »B« kategorije.

Rok za oddajo vlog je 1.2.2024.

Vlogo za razpisano delovno mesto oddate na naslednji povezavi: https://obrazci.sz.si/prijava-na-delovno-mesto/.

Pri tem se sklicujte na številko obvestila 13/24.

Podatki označeni z zvezdico (*) so obvezni.

Kandidati bodo skladno s 30.členom ZDR-1 o izboru obveščeni v 8 dneh po zaključenem postopku izbire.

Kontakt za dodatne informacije: ga.

Sara Mlakar (03/ 2933-121).,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o., Kolodvorska ulica 11 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: MLAKAR SARA
Contact Phone: 03 29 33 121
Contact Email: sara.mlakarslo-zeleznice.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:PD59040.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica ofertadas.