Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Strokovni Sodelavec - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Oferta de trabajo en Eslovenia (Savinjska) de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROJEKTNI MENEDŽER, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, PRIJAVE, PRIDOBIVANJE IN VODENJE (ADMINISTRATIVNI IN FINANČNI MANAGEMENT) PROJEKTOV SOFINANCIRANIH S STRANI REPUBLIKE SLOVENIJE IN EVROPSKE UNIJE; IZDELAVA INVESTICIJSKE DOKUMENTACIJE (DIIP, IP, ŠTUDIJE IZVEDLJIVOSTI);

REGIONALNI RAZVOJ; PODJETNIŠKO SVETOVANJE; SAMOSTOJNO VODENJA PROJEKTOV;

VODENJE DOLOČENIH OPERATIVNIH POSLOV DRUŽBE; SODELOVANJE PRI PRIPRAVI LETNIH NAČRTOV IN POSLOVNE TER RAZVOJNE STRATEGIJE; POMOČ PRI NADZORU IN USMERJANJU DELA V SKLADU S STRATEGIJO IN POSLOVNO POLITIKO;

VODENJE POSTOPKOV JAVNEGA NAROČANJA;

ORGANIZACIJA IN SPREMLJANJE IZVAJANJA NAČRTOV;

PRIPRAVA POROČIL;

ORGANIZACIJA IN POMOČ PRI ORGANIZACIJI DOGODKOV; DRUGE NALOGE PO NAVODILU DIREKTORJA

, - znanje in izkušnje s področij: prijav, pridobivanja in vodenja (administrativni in finančni management) projektov sofinanciranih s strani Republike Slovenije in Evropske unije, izdelave investicijske dokumentacije (DIIP, IP, študije izvedljivosti), poznavanje regionalnega razvoja, podjetniškega svetovanja in samostojnega vodenja projektov.  - najmanj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih. - državljanstvo Republike Slovenije; - vozniško dovoljenje B kategorije; - znanje uporabe osebnega računalnika in poznavanje področja družabnih omrežij; - aktivno znanje slovenskega jezika in aktivno znanje vsaj še enega uradnega jezika Evropske unije; - ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev; - zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 263 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Razvojna agencija Savinjsko-šaleške regije, d. o. o., Savinjska cesta 2 , 3331 NAZARJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ROZMAN MOJCA
Contact Phone: 03 839 47 53
Contact Email: infora-sasa.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD41205.

Ver las 102 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.