Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > ingeniero civil/ingeniera civil > Strokovni Sodelavec Za Gradbeništvo - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC ZA GRADBENIŠTVO - M/Ž. Podravska

Demanda en Podravska (Eslovenia) de ingeniero civil/ingeniera civil

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) › Inženirji/inženirke gradbeništva.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR GRADBENIŠTVA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ZAGOTAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN STROKOVNO OBVLADOVANJE GRADBENIH ZADEV V SKUPINI PS.

SODELOVANJE PRI PLANIRANJU VLAGANJ V OBJEKTE, OCENITEV OBJEKTOV PO TEHNIČNIH MERILIH IN VREDNOTENJE PLANIRANIH POSEGOV IN USKLAJEVANJE PREDLOGOV, SODELOVANJE S PROJEKTANTI PRI IZDELAVI PROJEKTNE DOKUMENTACIJE, KOORDINIRANJE POŠTNIH ZAHTEV, USKLAJEVANJE S PROJEKTI INSTALACIJ IN POHIŠTVENE OPREME, PREVZEM DOKUMENTACIJE, SPREMLJANJE IZVAJANJA DEL NA OBJEKTIH, NADZOR KVALITETE, POTRJEVANJE MESEČNIH SITUACIJI IN PREVZEM IZVEDENIH DEL, SODELOVANJE PRI PRIDOBIVANJU UPRAVNE DOKUMENTACIJE ZA OBJEKTE, PRIPRAVLJANJE DOKUMENTACIJE ZA IZVEDBO TEHNIČNEGA PREGLEDA IN UPORABNEGA DOVOLJENJA, PRIPRAVLJANJE GRADBIŠČA IN DOLOČANJE TERMINSKIH PLANOV IZVEDBE, ITD., Za zasedbo prostega delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba univ. dipl. inž. gradbeništva--alternativa: visokošolsko izobraževanje prve stopnje in podobno izobraževanje in 5 let delovnih izkušenj na specifičnem strokovnem področju in na enakih ali podobnih delih.

Delovne izkušnje:  najmanj 5 let formalnih izkušenj na specifičnem strokovnem področju, na enakih ali podobnih delih oz. s področja vodenja večjih nepremičninskih projektov.

Dodatna funkcionalna znanja: vozniški izpit B kategorije (Z), Word in Excel-osnovno znanje (Z), obvladovanje Outlooka (Z), interni preizkus iz varstva pri delu in požarne varnosti (S), obvladovanje tujega jezika na ravni A1-angleščina (Z), strokovni izpit po Zakonu o graditvi objektov (Z), slovenski jezik–visoka raven.

Priporočena znanja: MS Project–osnovno znanje.

Psihofizične sposobnosti: komunikativnost, samoiniciativnost, fleksibilnost in organizacijske sposobnosti.

Prijava se posreduje preko e-prijave: https://career55.sapsf.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=1607&company=potasloven K prijavi je potrebno priložiti potrdilo o nekaznovanosti.  , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 415 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: POŠTA SLOVENIJE D.O.O., Slomškov trg 10 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF21315.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil ofertadas.