Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de política turística/directora de política turística > Strokovni Direktor/strokovni Vodja - Vodja Enote Za Turizem/tic - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

STROKOVNI DIREKTOR/STROKOVNI VODJA - VODJA ENOTE ZA TURIZEM/TIC - M/Ž

Demanda de director de política turística/directora de política turística en Primorsko-notranjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de políticas y planificación › responsable de políticas › director de política turística/directora de política turística.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Menedžerji/menedžerke za splošne zadeve in planiranje.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR ZAVODA ZA TURIZEM, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40, - ORGANIZIRANJE, VODENJE IN NADZIRANJE DELA V ENOTI,- ZAGOTAVLJANJE ZAKONITOSTI DELA V OKVIRU SVOJIH POOBLASTIL,- PRIPRAVA IN OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH GRADIV S SVOJEGA PODROČJA,- PRIPRAVA LETNIH PROGRAMOV DELA IN POROČIL S SVOJEGA PODROČJA DELA,- SKRB ZA IZVAJANJE IN NADZOROVANJE IZVAJANJA SANITARNIH, HIGIENSKIH IN ZDRAVSTVENIH PREDPISOV TER PREDPISOV ZA VARNO DELO IN POŽARNO VARNOST,- DRUGA DELA, OPREDELJENA S POGODBO O ZAPOSLITVI,

- DRUGA DELA PO NALOGU DIREKTORJA. PODROBEN OPIS DEL IN NALOG NA POVEZAVI:

HTTPS://WWW.NOTRANJSKI-PARK.SI/NOVICE/RAZPIS-NOVO-DELOVNO-MESTO-2671

, Organizacijske in vodstvene sposobnosti, poznavanje področja dela zavoda, znanje najmanj enega tujega jezika ANG/NEM. Prijava mora vsebovati: - življenjepis kandidata (Europass), - vizijo oz. program dela enote za turizem za obdobje petih (5) let, - navedbo posebnih znanj in potrditev pridobitve posebnih znanj z dokazili, - dokazila glede zahtevane izobrazbe, iz katerega mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena,- izjavo in dokazilo o izpolnjevanju pogoja glede znanja tujih jezikov,- izjavo, da je državljan Republike Slovenije,- izjavo, da ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in da ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev,- izjavo, da zoper njega ni bila vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti,

- izjavo, da za namen tega postopka dovoljuje JZ Notranjski regijski park, pridobitev podatkov o izpolnjevanju razpisnih pogojev iz uradnih evidenc. V primeru, da kandidat tega soglasja ne priloži, bo moral sam predložiti ustrezna dokazila. Pisne prijave z vsemi dokazili o izpolnjevanju pogojev kandidati pošljejo priporočeno po pošti na naslov: JZ Notranjski regijski park, Tabor 42, 1380 Cerknica, z oznako »PRIJAVA NA RAZPIS (VODJA ENOTE ZA TURIZEM)– NE ODPIRAJ!«. Nepravočasne in nepopolne vloge se ne bodo uvrstile v izbirni postopek., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 63 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: NOTRANJSKI REGIJSKI PARK, Tabor 42 , 1380 CERKNICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KEBE LEON
Contact Phone: 01 709 06 36
Contact Email: infonotranjski-park.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PK14953.